تاپ خبر۲۴: سفیر ایران در کشور هلند از مشارکت فعال بانک ملت در برگزاری نخستین سمینار بین المللی تخصصی”چشم انداز پروژه های فراساحلی” در لاهه هلند قدردانی کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، علیرضا جهانگیری با حضور در دفتر مدیرعامل بانک ملت از نقش موثر این بانک در برگزاری […]

تاپ خبر۲۴: سفیر ایران در کشور هلند از مشارکت فعال بانک ملت در برگزاری نخستین سمینار بین المللی تخصصی”چشم انداز پروژه های فراساحلی” در لاهه هلند قدردانی کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، علیرضا جهانگیری با حضور در دفتر مدیرعامل بانک ملت از نقش موثر این بانک در برگزاری همایش مذکور و به تبع آن تقویت تعاملات اقتصادی فی ما بین دو کشور سپاسگزاری کرد.
بر اساس این گزارش، سمینار بین المللی تخصصی”چشم انداز پروژه های فراساحلی” با تلاش سفارت جمهوری اسلامی ایران در لاهه هلند و با همکاری بانک ملت برگزار شد.
در این سمینار که در روزهای سه شنبه و چهارشنبه، پنجم و ششم آبان ماه سال جاری در شهر لاهه هلند برگزار شد، بیش از ۶۰ شرکت خارجی فعال در زمینه های پروژه های فراساحلی به ویژه در حوزه های نفت و گاز از جمله شرکت شل و توتال، سازمان توسعه نفت و گاز فراساحلی هلند (آی.آر.او)، آژانس دولتی صندوق ضمانت صادرات هلند (آترادیوس) و نیز شرکت های ایرانی فعال در این حوزه حضور داشتند.
براساس این گزارش، بانک ملت هم به عنوان بانک پیشگام در حوزه انرژی به ویژه به لحاظ توانمندی های تخصصی و حرفه ای متمایز و حجم عظیم تأمین مالی پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی در همایش یادشده مشارکت فعال داشت .
بانک ملت در این همایش آمادگی خود را برای همکاری با شرکت های داخلی و خارجی به منظور استفاده از ظرفیت های بالقوه کشور و تأمین مالی پروژه های حوزه انرژی اعلام کرد.