تاپ خبر۲۴:مدیرعامل بانک شهر به دلیل حمایت از مدارس زیست‌محیطی(ECO) پایتخت، از سوی معاون رئیس‌جمهور و نماینده نهاد علمی، فرهنگی، آموزشی سازمان ملل متحد‌، مورد قدردانی قرار گرفت. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مدیریت امور ارتباطات و روابط‌عمومی، دکتر حسین محمد‌پورزرندی در مراسم تقدیر از حامیان محیط زیست که با حضور دکتر معصومه […]

تاپ خبر۲۴:مدیرعامل بانک شهر به دلیل حمایت از مدارس زیست‌محیطی(ECO) پایتخت، از سوی معاون رئیس‌جمهور و نماینده نهاد علمی، فرهنگی، آموزشی سازمان ملل متحد‌، مورد قدردانی قرار گرفت.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مدیریت امور ارتباطات و روابط‌عمومی، دکتر حسین محمد‌پورزرندی در مراسم تقدیر از حامیان محیط زیست که با حضور دکتر معصومه ابتکار، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و نماینده سازمان ملل(‌FEE)، جمعی از مدیران و کارشناسان برجسته حوزه محیط زیست و اهالی فرهنگ و هنر، به مناسبت گرامیداشت روز زمین پاک برگزار شد، به دلیل حمایت از چند مدرسه زیست‌محیطی پایتخت‌، مورد قدردانی قرار گرفت.
بر این اساس، بنیاد بین‌المللی آموزش‌های محیط زیستی‌FEE))، با هدف حمایت از برنامه‌های محیط زیست سازمان ملل متحدUNEP))، نهاد علمی، فرهنگی، آموزشی سازمان ملل متحدUNESCO)) و نهاد علمی و آموزشی جهان اسلام(ISESCO)، قریب به سه دهه است که در راستای اهداف توسعه پایدار، پروژه‌های مهم بین‌المللی از جمله برنامه مدارس زیست‌محیطی((ECO-SCHOOL را در بیش از ۵۰‌کشور دنیا اجرا کرده است.
در ایران نیز از سال۸۹، بیش از ۲۰مدرسه و مجتمع آموزشی تحت پوشش این طرح مهم قرار گرفته است که بسیاری از این مدارس، حائز شرایط لازم برای دریافت گواهینامه و پرچم بین‌المللی این مدرسه شده‌اند.
از این رو، در این مراسم به دلیل حمایت مدیرعامل بانک شهر از چندین مدرسه زیست‌محیطی، دکتر حسین محمدپورزرندی از سوی بنیاد جهانی FEE مورد قدردانی قرار گرفت.