تاپ خبر۲۴: بانک ملت همزمان با فرارسیدن نیمه شعبان ولادت حضرت مهدی (عج) و با هدف توسعه خدمات الکترونیک، امکان دریافت نذورات مسجد مقدس جمکران قم را در سامانه دریافت وجوهات شرعی و نذورات از طریق کارت های شتابی، فعال کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملت، ضمن تبریک میلاد باسعادت منجی […]

تاپ خبر۲۴: بانک ملت همزمان با فرارسیدن نیمه شعبان ولادت حضرت مهدی (عج) و با هدف توسعه خدمات الکترونیک، امکان دریافت نذورات مسجد مقدس جمکران قم را در سامانه دریافت وجوهات شرعی و نذورات از طریق کارت های شتابی، فعال کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملت، ضمن تبریک میلاد باسعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج)، امکان دریافت نذورات مسجد مقدس جمکران قم در سامانه وجوهات شرعی و نذورات این بانک فعال شد تا خیران بتوانند بدون محدودیت زمانی و مکانی و صرفاً با داشتن کارت شتابی، نسبت به واریز وجوه به حساب آن مسجد با مراجعه به سایت اصلی بانک ملت به نشانیwww.bankmellat.irاقدام کنند.
در عین حال، بانک ملت پیش از این در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی و توجه به امور معنوی آحاد مردم و همچنین به منظور تسهیل در پرداخت وجوهات شرعی و نذورات با استفاده از کارت های شتابی، نسبت به راه اندازی این سامانه اقدام کرده بود.