پنج شنبه, ۲۹ فروردین ۱۳۹۸

فعالیت بیش از ۳۵۰ پیشخوان شهرنت در ۱۸۳ شهرکشور

فعالیت بیش از ۳۵۰ پیشخوان شهرنت در ۱۸۳ شهرکشور

تاپ خبر۲۴: قائم مقام معاونت و مدیر امور سازمان و برنامه ریزی بانک شهر از فعالیت بیش از ۳۵۰ پیشخوان شهرنت در ۱۸۳ شهر کشور خبرداد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ، سید مرتضی صالحی با اعلام این خبر،گفت: تا پایان سال نزدیک به ۷۰ درصد خدمات بانکی که در سطح شعب ارائه می شود از طریق شهرنت های دارای دستگاه خودبانک انجام خواهد شد.
وی با بیان این‌که روند توسعه شهرنت ها مطابق با پیش بینی های انجام شده در برنامه استراتژیک بانک ، تا ۱۰۰۰ دستگاه توسعه خواهد یافت،افزود: شهرنت‌ها در پایان سال گذشته به ۳۵۰ دستگاه رسید و قرار است تا پایان سال جاری به ۴۰۰ دستگاه افزایش یابد.
صالحی تاکید کرد : از سال ۹۳ تاکنون، در بانک شهر حتی یک واحد بانکی نیز به آمار شعب فیزیکی اضافه نشده و حرکت به سمت بانکداری دیجیتال، طبق برنامه ریزی های انجام شده با سرعت ادامه دارد.
قائم مقام معاونت و مدیر امور سازمان و برنامه ریزی بانک شهر با بیان این‌که پیشخوان‌ها به صورت تخصصی در تمامی شهرها جانمایی شده‌است،خاطرنشان کرد: با بررسی نقاط ضعف و قوت پیشخوان‌ها در جهت بهره وری بیشتر از آنها، برنامه‌های ارتقا و بهبود در کمیته تخصصی مربوطه در حال تدوین و اجراست.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در شنبه, ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱:۰۷ ب.ظ

دیدگاه