تاپ خبر۲۴ :با تلاش کارکنان بانک مسکن تا پایان اسفندماه سال ۱۳۹۵ تعداد ۱۲۴ هزار و ۱۷۵ واحد مسکن مهر در استان اصفهان فروش اقساطی شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک مسکن ، مهدی بلوچی مدیر شعب بانک مسکن در استان اصفهان با اعلام این خبر افزود : از ابتدای طرح تا کنون برای […]

تاپ خبر۲۴ :با تلاش کارکنان بانک مسکن تا پایان اسفندماه سال ۱۳۹۵ تعداد ۱۲۴ هزار و ۱۷۵ واحد مسکن مهر در استان اصفهان فروش اقساطی شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک مسکن ، مهدی بلوچی مدیر شعب بانک مسکن در استان اصفهان با اعلام این خبر افزود : از ابتدای طرح تا کنون برای ساخت تعداد ۱۵۰ هزار و ۹۱۵ واحد در قالب طرح مسکن مهر، بافت فرسوده و روستایی در استان اصفهان به مبلغ ۳۳ هزار و ۱۱۹ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است که تاکنون ۱۲۴ هزار و ۱۷۵ واحد آن به مبلغ ۲۹هزار و ۶۵ میلیارد ریال به مرحله فروش اقساطی رسیده است.
وی با تاکید بر انسجام و آمادگی بانک مسکن استان در جهت تقسیط واحد های با قیمانده و نیز پرداخت مابه التفاوت افزایش مبلغ تسهیلات مسکن مهر به پروژه های متوقف و نیمه تمام اظهار داشت : یکی از اولویت های بانک مسکن بستن پرونده مسکن مهر به صورت مطلوب و با هدف انتفاع و بهره مندی مردم کشورمان است.