تاپ خبر۲۴: اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری (عام) بانک ملی ایران از روز ۱۳ تا ۱۹ بهمن ماه به مدت شش روز کاری در شعب این بانک عرضه می شود. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، این اوراق به صورت الکترونیکی، با نام، با سررسید یکساله، قابل انتقال […]

تاپ خبر۲۴: اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری (عام) بانک ملی ایران از روز ۱۳ تا ۱۹ بهمن ماه به مدت شش روز کاری در شعب این بانک عرضه می شود.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، این اوراق به صورت الکترونیکی، با نام، با سررسید یکساله، قابل انتقال به غیر و نرخ سود ۱۸ درصد سالانه از تاریخ انتشار خواهد بود.

پرداخت سود علی‌الحساب اوراق مذکور به صورت ماهانه و معاف از مالیات است و بازخرید قبل از سر رسید آن در شعب بانک با نرخ ۱۰ درصد سالانه خواهد بود.

معامله ثانویه اوراق در بازار سرمایه از طریق شرکت های بورس اوراق بهادار تهران یا فرابورس ایران امکان پذیر است.

سود ۱۸ درصدی اوراق گواهی سپرده بانک ملی ایران، فرصتی مناسب برای آن دسته از هموطنان عزیز است که به دنبال روشی مطمئن برای سرمایه گذاری خود هستند.

لازم به ذکر است، گواهی سپرده بصورت الکترونیکی بوده و برگه سپرده به مشتری تحویل نخواهد گردید لذا اطلاع حفظ و نگهداری رسید صادره گواهی سپرده ضروری است.