تاپ خبر۲۴:دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی با تحویل پایان نامه های خود به کتابخانه ملی نتیجه تلاش خود را در اختیار محققان و پژوهشگران قرار دهند. دانشجویان در تهران می توانند با مراجعه حضوری به کتابخانه ملی پایان نامه خود را به سازمان تحویل دهند. دانشجویان در استان ها و شهرستان ها نیز […]

تاپ خبر۲۴:دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی با تحویل پایان نامه های خود به کتابخانه ملی نتیجه تلاش خود را در اختیار محققان و پژوهشگران قرار دهند.

دانشجویان در تهران می توانند با مراجعه حضوری به کتابخانه ملی پایان نامه خود را به سازمان تحویل دهند. دانشجویان در استان ها و شهرستان ها نیز می توانند از طریق مراجعه به مرکز اسناد و کتابخانه ملی در استان های آذربایجان شرقی، همدان، گیلان، سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان رضوی، بوشهر، اصفهان، فارس و یزد یا دانشگاه محل تحصیل و به صورت تجمیعی، آثار خود را ارسال نمایند.

شایان ذکر است به طور متوسط هفته ای پانصد پایان نامه از طریق حضوری و یا ارسال توسط دانشگاه ها به مجموعه منابع غیرکتابی کتابخانه ملی اضافه می شود.

کارشناسان واسپاری پایان نامه ها، شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۴:۳۰ آماده دریافت این منابع هستند. دانشجویان و فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۱۶۲۳۰۳۰، ۸۱۶۲۲۳۵۲ و ۸۱۶۲۳۱۲۲ تماس حاصل نمایند.