تاپ خبر۲۴: دستگاه های خودپرداز بانک سینا در سال ۹۴ در زمینه ارائه خدمات بانکی به هموطنان و تحقق اهداف تعیین شده عملکرد مناسبی داشته اند. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سینا، از مجموع ۶۴۴ دستگاه خودپرداز این بانک، عملکرد تمامی این دستگاه ها در حد انتظارات و اهداف تعیین شده بوده […]

تاپ خبر۲۴: دستگاه های خودپرداز بانک سینا در سال ۹۴ در زمینه ارائه خدمات بانکی به هموطنان و تحقق اهداف تعیین شده عملکرد مناسبی داشته اند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سینا، از مجموع ۶۴۴ دستگاه خودپرداز این بانک، عملکرد تمامی این دستگاه ها در حد انتظارات و اهداف تعیین شده بوده و سهم به سزایی در تکمیل زنجیره و سبد محصولات فناوری اطلاعات بانک سینا و ارائه خدمات مورد نیاز هموطنان در ساعات مختلف شبانه روز داشته اند.
بانک سینا در سال های اخیر، سرمایه گذاری های گسترده ای را در زمینه توسعه بسترها و زیرساخت های بانکداری الکترونیک و بکارگیری تجهیزات پیشرفته و مدرن بانکی به انجام رسانده و توجه به کیفیت و امنیت خدمات را در اولویت کار قرار داده است که نتیجه آن در عملکردها نمایان است.
با استفاده از دستگاه های خودپرداز بانک سینا عملیات متعدد بانکی نظیر انواع انتقال وجه، پرداخت قبوض خدمات شهری و جرایم رانندگی، خرید شارژ، مسدود نمودن کارت های بانک سینا، دریافت رمز دوم، پرداخت اقساط تسهیلات و مانند آن قابل انجام است.