تاپ خبر۲۴: روز یکشنبه ۲۷ دی ماه، حدود ۱۵۰ هزار تن انواع کالا راهی تالارهای مختلف بورس کالای ایران می شود. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بورس کالای ایران، در این روز و در تالار محصولات صنعتی و معدنی، ۱۵۰۰ تن مس کاتد شرکت ملی صنایع […]

تاپ خبر۲۴: روز یکشنبه ۲۷ دی ماه، حدود ۱۵۰ هزار تن انواع کالا راهی تالارهای مختلف بورس کالای ایران می شود.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بورس کالای ایران، در این روز و در تالار محصولات صنعتی و معدنی، ۱۵۰۰ تن مس کاتد شرکت ملی صنایع مس ایران با قیمت پایه ۱۵۶ هزار و ۵۷۷ ریال روی تابلوی عرضه می رود. این شرکت همچنین، یک هزار تن مس مفتول را با قیمت پایه ۱۶۴ هزار و ۴۷۳ ریال عرضه می کند؛ از دیگر محصولات عرضه شده شرکت ملی صنایع مس ایران در این روز می توان به ۲۰ هزار تن انواع مس کم عیار، ۱۴۰ تن سولفور مولیبدن و ۱۸ تن کنسانتره فلزات گرانبها اشاره کرد.
علاوه بر این، ۱۰۰ تن مس مفتول شرکت صنایع تولیدی دنیای مس کاشان، با قیمت پایه ۱۶۵ هزار و ۲۳ ریال عرضه می شود.
تالار محصولات صنعتی و معدنی همچنین شاهد عرضه ۲۵۰۰ تن سبد میلگرد A3-12-32، ۳۰۴ تن سبد میلگرد A3-12-16 و ۳۸۴ تن سبد میلگرد A3-14,16 شرکت ذوب آهن اصفهان به همراه ۲۲۰ تن سبد میلگرد A3-14-25 شرکت پرشین فولاد آریا است.
این گزارش همچنین حاکی است، در این روز و در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۴۳ هزار و ۲۲۴ تن انواع قیر، ۲۰ هزار تن لوب کات، ۴۷ هزار تن وکیوم باتوم، ۶۲۷۱ تن انواع مواد پتروشیمی و ۵۰۰ تن گوگرد کلوخه راهی تالار معاملات می شود.
گفتنی است، در این روز و در تالار محصولات کشاورزی، حدود ۴۰۶۴ تن ذرت خوزستان، موجودی انبارهای دانه طلایی، بنوت، شهیدبهشتی دیلم، توسعه کشت ذرت ۱، بنوارناظر، شاداب دانه، حسینیه، شهیدبهشتی بی سی، غرب کرخه، سیدعباس، آبگرمک، وحدت و توسعه کشت شوش در قالب گواهی سپرده عرضه می شود. علاوه بر این، ۵۰۰ تن روغن خام سویا، یک هزار تن گندم دوروم و ۱۰۰ تن شکرسفید روی تابلوی عرضه می رود.