تاپ خبر۲۴: روز دوشنبه ۱۵ آذر ماه، افزون بر ۱۴۰ هزارتن انواع کالا در بورس کالای ایران عرضه می شود. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی و امور بین الملل بورس کالای ایران، در این روز و در محصولات صنعتی و معدنی تا ۳۰ هزار تن تختال SM شرکت فولاد مبارکه اصفهان به قیمت […]

تاپ خبر۲۴: روز دوشنبه ۱۵ آذر ماه، افزون بر ۱۴۰ هزارتن انواع کالا در بورس کالای ایران عرضه می شود.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی و امور بین الملل بورس کالای ایران، در این روز و در محصولات صنعتی و معدنی تا ۳۰ هزار تن تختال SM شرکت فولاد مبارکه اصفهان به قیمت پایه ۱۴۲۰۰ ریال بصورت سلف بر روی تابلوی عرضه می رود. این شرکت همچنین ۶۹۰۰ تن انواع ورق های گرم، سرد، گالوانیز و قلع اندود را با قابلیت افزایش عرضه در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه می کند. از دیگر عرضه های این تالار می توان به عرضه ۱۶ کیلوگرم شمش طلای معدن زرشوران و ۲ هزار تن شمش و بیلت شرکت ایرالکو اشاره کرد.
بر اساس این گزارش ، تالار صادراتی بورس کالای ایران در روز دوشنبه شاهد عرضه ۵۰۰ تن قیر ۶۰۷۰ شرکت گوهر قیر شرق و ۵۰۰ تن عایق رطوبتی BOF شرکت های دماوند بام دلیجان، پیروز گستر دلیجان و الیاف سازان شمال برای صادرات به بازارهای جهانی است.
تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران نیز در این روز عرضه بیش از ۴۱ هزار تن انواع قیر شرکت های نفت جی، نفت پاسارگاد، دنا بام گلستان، پالایش نفت شیراز و نگین فخر آذربایجان را با قابلیت افزایش تجربه می کند. وکیوم باتوم نیز به میزان ۱۷ هزار تن از سوی شرکت های پالایش نفت شیراز، پالایش نفت بندرعباس و پالایش نفت تبریز در این تالار عرضه می شود. از دیگر عرضه های این تالار می توان به عرضه ۱۰۰ تن گوگرد کلوخه شرکت پالایش نفت شیراز و یکهزار تن گوگرد گرانوله شرکت پالایش نفت تهران اشاره کرد. در این تالار همچنین حدود ۱۹ هزار تن انواع مواد پلیمری شامل پلی اتیلن و پلی پروپیلن از سوی مجتمع های پتروشیمی عرضه می شود.
عرضه ۱۶ هزارتن گواهی سپرده ذرت
تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز در روز دوشنبه شاهد عرضه ۵۹۲۳ تن ذرت طرح قیمت تضمینی بصورت فیزیکی و ۱۶ هزار و ۲۰۹ تن ذرت بصورت گواهی سپرده کالایی است. در این تالار همچنین ۱۹ هزار تن جو دامی، ۵۰۲ تن برنج وارداتی، ۲۲۰۰ تن شکر، ۱۶ هزارتن گندم خوراکی و یکهزار تن گندم دورم عرضه می شود.