تاپ خبر۲۴: روز دوشنبه ۶ بهمن ماه، محصولات ۳۳ تولیدکننده کشور در تالارهای مختلف بورس کالای ایران عرضه می شود. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بورس کالای ایران، در این روز و در تالار محصولات صنعتی و معدنی، ۳۰ هزار تن تیرآهن ۱۸ شرکت ذوب آهن اصفهان […]

تاپ خبر۲۴: روز دوشنبه ۶ بهمن ماه، محصولات ۳۳ تولیدکننده کشور در تالارهای مختلف بورس کالای ایران عرضه می شود.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بورس کالای ایران، در این روز و در تالار محصولات صنعتی و معدنی، ۳۰ هزار تن تیرآهن ۱۸ شرکت ذوب آهن اصفهان با قیمت پایه ۱۶ هزار و ۴۱۰ ریال روی تابلوی عرضه می رود. این شرکت همچنین ۱۱۰۰ تن دیگر از تیرآهن ۱۸ را با قیمت پایه ۱۶ هزار و ۷۰۰ ریال عرضه می کند. دیگر محصولات عرضه شده شرکت ذوب آهن اصفهان در این روز شامل ۸۸۰ تن سبد میلگرد مخلوط و ۵۹۴ تن سبد میلگرد و تیرآهن است. شرکت فولاد مبارکه اصفهان نیز ۲۵۰۰ تن ورق قلع اندود را با قیمت پایه ۲۹ هزار و ۱۵۰ ریال راهی تالار معاملات می کند.

تالار محصولات صنعتی و معدنی همچنین شاهد معامله ۲۰ کیلوگرم انواع شمش طلای معدن موته است.شایان ذکر است، در این روز و در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، در صورت تقاضا، ۳۶ هزار و ۶۴۶ تن انواع ماده پلیمری مجتمع های پتروشیمی آریاساسول، پلی نار، تبریز، جم، رجال، شازند، قائدبصیر، مارون، پلی پروپیلن جم و نویدزرشیمی عرضه می شود. مهمترین مواد پلیمری عرضه شده در این روز شامل پلی اتیلن، ABS و پلی پروپیلن است. علاوه بر این، ۵۰ هزار تن انواع قیر، ۲۰ هزار تن وکیوم باتوم، چهار هزار تن لوب کات و ۳۵۰۰ تن انواع گوگرد روی تابلوی عرضه می رود.تالار صادراتی نیز شاهد عرضه شش هزار تن قیر ۶۰۷۰ شرکت های توسعه نفت هرمزان، دنا بام گلستان، قیران پخش ستاره ایرانیان و پالایش نفت تبریز است.

مجتمع سنگ آهن جلال آباد نیز ۵۰ هزار تن سنگ آهن دانه بندی را با قیمت پایه ۲۳ دلار در هر تن روانه تالار معاملات می کند.گفتنی است، در این روز و در تالار محصولات کشاورزی، ۱۲۰۰ تن ذرت دانه ای اردبیل، پنجهزار تن ذرت دانه ای قزوین و ۱۷۵ تن ذرت دانه ای کرمانشاه عرضه می شود. شکرسفید خراسان رضوی با حجم ۳۰۰ تن و قیمت پایه ۲۱ هزار ریال راهی تالار معاملات می شود. علاوه بر این، یکهزار تن گندم دروم کهگیلویه و بویراحمد با قیمت پایه ۱۱ هزار و ۵۵۰ ریال روی تابلوی عرضه می رود.براساس این گزارش، در این روز و در مجموع، حدود ۲۱۳ هزار تن انواع کالا در  بازار های فیزیکی بورس کالای ایران  عرضه می شود.