تاپ خبر۲۴: محصولات دیزلی ایرانول D17000 پلاس و D7000 از امروز به صورت مستقیم با قیمت مصرف کننده در پایانه صادراتی امام خمینی (ره) عرضه شد. شرکت نفت ایرانول در راستای حمایت از مصرف کنندگان نهایی، حذف واسطه ها و کاهش قیمت محصولات، عرضه مستقیم محصولات پر مصرف دیزلی خود، ایرانول D-17000 و D-7000 را […]

تاپ خبر۲۴: محصولات دیزلی ایرانول D17000 پلاس و D7000 از امروز به صورت مستقیم با قیمت مصرف کننده در پایانه صادراتی امام خمینی (ره) عرضه شد.
شرکت نفت ایرانول در راستای حمایت از مصرف کنندگان نهایی، حذف واسطه ها و کاهش قیمت محصولات، عرضه مستقیم محصولات پر مصرف دیزلی خود، ایرانول D-17000 و D-7000 را با قیمت مصوب سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان، از امروز در پایانه صادراتی امام خمینی (ره) در بندر امام خمینی آغاز کرد.
با توجه به عدم توزیع محصولات این شرکت در ماه های اخیر توسط واسطه ها، به منظور رفاه حال ناوگان حمل و نقل عمومی نسبت به اجرای این طرح اقدام شد.
این پروژه که از امروز آغاز شده در روزهای آتی نیز ادامه خواهد داشت و با توجه به استقبال بی‌نظیر مصرف کنندگان نهایی از این طرح، تلاش می شود با همکاری واحد توزیع مویرگی، این طرح در دیگر پایانه های حمل و نقل و در سایر شهرهای کشور نیز در آینده اجرا شود.