تاپ خبر۲۴:شمش روی دو تولیدکننده استان زنجان در بورس کالای ایران عرضه می شود. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از بورس کالای ایران، در این روز و در تالار محصولات صنعتی و معدنی، ۱۰۰ تن شمش روی ۹۹٫۹۷ شرکت سازند روی زنجان با قیمت پایه ۷۰ هزار ریال روی تابلوی عرضه می رود. شرکت […]

تاپ خبر۲۴:شمش روی دو تولیدکننده استان زنجان در بورس کالای ایران عرضه می شود.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از بورس کالای ایران، در این روز و در تالار محصولات صنعتی و معدنی، ۱۰۰ تن شمش روی ۹۹٫۹۷ شرکت سازند روی زنجان با قیمت پایه ۷۰ هزار ریال روی تابلوی عرضه می رود. شرکت صنایع خالص سازان روی زنجان نیز ۱۰۰ تن شمش روی ۹۹٫۹۸ را با قیمت پایه ۷۱ هزار ریال روانه تالار معاملات می کند. از دیگر عرضه های این روز تالار محصولات صنعتی و معدنی می توان به ۲۰۰ تن کک متالورژی ۲۵-۱۵ شرکت کک سازی زرند اشاره کرد.
این گزارش همچنین حاکی است، ۴۸ هزار و ۷۰۰ تن انواع قیر شرکت نفت پاسارگاد و ۳۴ هزار و ۳۰۰ تن انواع قیر شرکت نفت جی در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی عرضه می شود. گروه محصولات پتروشیمیایی نیز شاهد عرضه ۱۹ هزار و ۶۹۷ تن انواع کالاست. علاوه بر این، ۷ هزار تن وکیوم باتوم، ۲ هزار تن لوب کات و ۷۰۰ تن گوگرد روانه تالار مذکور می شود.
شایان ذکر است، در روز شنبه ۳۱ مردادماه ، ۵ هزار تن قیر ۶۰۷۰ شرکت فراشیمی روز به همراه ۱۰۰ تن عایق رطوبتی شرکت چتر پیروز گام آسیا و ۱۰۰ تن عایق رطوبتی شرکت بام گستران، عرضه را در تالار صادراتی تجربه می کنند.
تالار محصولات کشاورزی نیز شاهد عرضه ۱۰ هزار تن گندم خوراکی، ۴ هزار تن گندم دروم، ۴ هزار تن شکرسفید، ۲ هزار تن کنجاله سویا و ۲ هزار تن روغن خام است.
براساس این گزارش، در این روز و در مجموع، حدود ۱۴۰ هزار تن انواع کالا در تالارهای داخلی و صادراتی بورس کالای ایران عرضه می شود.