تاپ خبر۲۴ :مدیرعامل شرکت نفت ایرانول در مراسم تقدیر از اتوسرویس کاران برتر استان تهران از آغاز عرضه انبوه “تترا” نخستین روغن موتور با پایه گیاهی با مزایای کاهش آلودگی هوا و کاهش مصرف سوخت به بازار خبر داد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از شرکت نفت ایرانول، مهندس عیسی اسحاقی گفت: این روغن موتور که […]

تاپ خبر۲۴ :مدیرعامل شرکت نفت ایرانول در مراسم تقدیر از اتوسرویس کاران برتر استان تهران از آغاز عرضه انبوه “تترا” نخستین روغن موتور با پایه گیاهی با مزایای کاهش آلودگی هوا و کاهش مصرف سوخت به بازار خبر داد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از شرکت نفت ایرانول، مهندس عیسی اسحاقی گفت: این روغن موتور که در خرداد ماه امسال در جمع عاملین فروش کشور رونمایی شد به دلیل کاهش آلودگی هوا ، کاهش مصرف سوخت و قابل استفاده بودن برای اکثر خودروها مورد استقبال مشتریان قرار گرفت.
مهندس اسحاقی با اشاره به نامگذاری سال جاری از طرف مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل گفت: خوشحالیم که توانستیم در این سال گامهای مهمی در راستای اقتصاد مقاومتی برداریم .
وی تولید و عرضه روغن موتور تترا ، ایجاد پایانه صادراتی و مخازن ۲۵ هزار تنی ، صادرات محصولات نهایی و کاهش خام فروشی و نصب فیلترهای واحد موم زدایی به منظور کاهش روغن اسلک وکس و افزایش روغن پایه تولیدی را از اقدامات مهم این شرکت در سال جاری ذکر کرد.
مدیرعامل شرکت نفت ایرانول افزود: روغن موتور تترا تنها در چند کشور پیشرفته عرضه می شد که توسط کارشناسان ایرانول این محصول در داخل کشور نیز فرمولاسیون آن تهیه و به بازارعرضه شد .
وی تصریح کرد: ساخت پایانه صادراتی ایرانول در ماهشهر روند خوبی را طی می کند و انشااله ظرف ماههای آینده مخازن ۲۵ هزار تنی ایرانول در ماهشهر افتتاح که با بهره برداری از این پایانه صادراتی ، بازار صادرات محصولات را در راستای کسب سود بیشتر بهتر میتوان مدیریت کرد.
وی افزود: در این سال در جهت صادرات محصولات نهایی به کشورهای دیگر گام های جدی برداشته شد و مقدار صادرات محصولات نهایی در هشت ماهه اول سالجاری نسبت به سالهای قبل حدود ۴ برابر شده است .
مدیرعامل شرکت نفت ایرانول از نصب چهار فیلتر واحد موم گیری به منظور کاهش روغن اسلک وکس و افزایش تولید روغن پایه خبر داد و گفت: به زودی فاز اول این طرح آغاز و در پایان سال آینده به بهره برداری می رسد که با افتتاح فاز اول ۱۱ میلیون لیتر به روغن تولیدی شرکت افزوده و روغن موجود در اسلک وکس به ۱۰ درصد می رسد که سود خوبی نصیب شرکت می شود .
مهندس اسحاقی در مورد فروش ساختمان پاسداران و فروش شرکت احیا روانکاران سپاهان نیز گفت: فروش ساختمان براساس توافق سهامداران عمده بابت بخشی از سود سهام به آنها داده می شود و آگهی مزایده فروش شرکت احیا روانکاران سپاهان از امروز (شنبه ۱۳ آذر) در رسانه ها چاپ شده و امیدواریم ظرف یک ماه آینده قطعی گردد.
مدیرعامل شرکت نفت ایرانول از رایزنی ها برای تولید روغن دریایی با یک برند خارجی و مشارکت شرکت های داخلی در آبادان خبر داد و گفت: در این راستا توافق های اولیه انجام و به دنبال اجرایی کردن توافق و تولید روغن دریایی برای نخستین بار در کشور توسط یک شرکت معتبر تولید روغن دریایی خارجی در ایران هستیم .
مهندس اسحاقی درباره پالایشگاه روغن سازی آبادان نیز گفت: پیشنهاد یک شرکت خارجی را برای جذب سرمایه گذاری و تولید روغن های گروه ۲ و ۳ در آبادان دریافت و موضوع در هیات مدیره مطرح و موافقت هیات مدیره را برای جذب سرمایه گذاری برای پالایشگاه آبادان دریافت کرده ایم.
وی یکی دیگر از اقدامات انجام شده در شرکت نفت ایرانول را به منظور فروش بیشتر محصول نهایی به جای خام فروشی ایجاد و راه اندازی بیش از ۲۰ هزار مترمربع انبار در شرکت نفت ایرانول ذکر کرد و گفت: با این کار انشااله دیگر مثل سال های گذشته با کمبود محصول نهایی مواجه نخواهیم شد و انبارهای ایرانول گنجایش حدود دو تا سه ماه محصول تولیدی را دارند.
گفتنی است ، در پایان این مراسم از اتوسرویس های برتر استان تهران آقایان حسین صیدلو ، حسن سعیدی، احمد فرخنده زاده، ابراهیم غلامی، مهدی حیدری، امیر حاجی آبادی، فرهاد رمضان امردادی، اسماعیل تاجیک، ایمان ایمان پور، داود صفری، سلیمان بهرامی ومسلم رفیعی با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد.