تاپ خبر۲۴: روز چهارشنبه ۱۸ فروردین ماه ، افزون بر ۱۰۳ هزار تن انواع کالا در بورس کالای ایران عرضه می شود. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بورس کالای ایران، در این روز و در تالار صادراتی ۵۹ هزار و ۵۰۰ تن انواع قیر شرکت های نفت […]

تاپ خبر۲۴: روز چهارشنبه ۱۸ فروردین ماه ، افزون بر ۱۰۳ هزار تن انواع کالا در بورس کالای ایران عرضه می شود.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بورس کالای ایران، در این روز و در تالار صادراتی ۵۹ هزار و ۵۰۰ تن انواع قیر شرکت های نفت پاسارگاد، صنعت قیر هرمزگان، چتربام عایق، اصفهان قیر و رهیار گستر نوین برای صادرات به بازارهای جهانی بر روی تابلوی عرضه می رود. همچنین ۷۰۰ تن قیرشرکت نفت پاسارگاد و ۵۰۰ تن قیر شرکت دنا بام گلستان در تالار داخلی فرآورده های نفتی و پتروشیمی عرضه می شود.
بر اساس این گزارش، در این روز و در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بیش از ۲۵ هزار تن انواع مواد شیمیایی تولیدی مجتمع های پتروشیمی بندرامام، مارون، بوعلی سینا، کارون، اروند، فن آوران، خراسان، شازند، برزویه، کرمانشاه، پارس، فجرو شرکت فرساشیمی عرضه می شود. ۸ هزار تن لوب کات سنگین شرکت پالایش نفت بندرعباس و ۳ هزار تن وکیوم باتوم شرکت پالایش نفت تبریز از دیگر عرضه های روز چهارشنبه در این تالار به شمار می رود.
این گزارش حاکی است، در تالار محصولات صنعتی نیز ۵۰۰ تن کک متالورژی ۵-۰ شرکت کک سازی زرند به همراه ۳۰۰ تن شمش هزار پوندی ۹۹٫۸ شرکت ایرالکو بر روی تابلوی عرضه می رود. کارگزاران بورس کالای ایران همچنین در تالار محصولات کشاورزی نسبت به عرضه ۳ هزار تن کنجاله سویا پرک، یکهزار تن روغن خام کلزا، ۲ کیلوگرم زعفران رشته ای و ۲ هزار تن گندم دوروم اقدام می کنند.