تاپ خبر۲۴: آگهی بانک گردشگری به عنوان آگهی برتر مطبوعات کشور در فصل پاییز شناخته شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری ، در این انتخاب آگهی های چاپ شده در پاییز ۹۴ توسط هیات داوران مورد بررسی قرار گرفت و طبق رای داوران آگهی “زنگ ، قیچی ، کاغذ […]

تاپ خبر۲۴: آگهی بانک گردشگری به عنوان آگهی برتر مطبوعات کشور در فصل پاییز شناخته شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری ، در این انتخاب آگهی های چاپ شده در پاییز ۹۴ توسط هیات داوران مورد بررسی قرار گرفت و طبق رای داوران آگهی “زنگ ، قیچی ، کاغذ ” که مربوط به افتتاح مدارس ساخته شده توسط گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری در مناطق محروم بود به عنوان آگهی برتر شناخته و انتخاب شد.
بر اساس این گزارش این آگهی در شرکت هم وطا از شرکتهای زیر مجموعه بانک گردشگری و توسط ناهید عقیقیان طراحی شده است. بانک گردشگری نیز در آبان ماه سال ۹۴ همزمان با افتتاح این مدارس در مناطق محروم تبلیغات خود را آغاز نمود.
در طراحی این آگهی سعی شده تا با استفاده از زنگ مدرسه و کاغذ در کنار قیچی علاوه بر تداعی یک بازی کودکانه در ذهن مخاطب خبر از افتتاح این مدارس دهد.
گفتنی است بانک گردشگری در طرح های تبلیغاتی پیشین خود نیز به خوبی از نماد های گرافیکی استفاده کرده که همین موضوع باعث جلب نظر کارشناسان حوزه تبلیغات و رسانه شده است . به طوریکه اکثر فعالان این حوزه طرح های این بانک را شیوه ای نوین در معرفی خدمات و محصولات می دانند.