تاپ خبر۲۴: مدیرکل تأمین‌اجتماعی اصفهان اجرایی شدن طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب را موجب خروج کارگاه‌ها از بحران اقتصادی دانست. به گزارش تاپ خبر۲۴ از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، علی اصغر دادخواه افزود: ٣ میلیون و ٣٠٠ هزار بیمه‌شده و ١١٠ هزار کارگاه تحت پوشش اداره‌کل اصفهان است که […]

تاپ خبر۲۴: مدیرکل تأمین‌اجتماعی اصفهان اجرایی شدن طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب را موجب خروج کارگاه‌ها از بحران اقتصادی دانست.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، علی اصغر دادخواه افزود: ٣ میلیون و ٣٠٠ هزار بیمه‌شده و ١١٠ هزار کارگاه تحت پوشش اداره‌کل اصفهان است که از این تعداد حدود ٩ هزار کارگاه صنعتی بوده و سایر آنها اصناف و بیمه‌شدگان خاص هستند.
وی ادامه داد: از همان ابتدای طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان، اطلاع‌رسانی‌های لازم از طریق مکاتبه با فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها، ائمه جمعه و جماعت و همچنین اتاق بازرگانی، خانه صنعت و معدن، استانداری و سایر مراکز مرتبط انجام شد و علاوه بر آن از مطبوعات محلی و صداو سیما برای اطلاع‌رسانی استفاده شد. نصب بیلبورد و بنر نیز از دیگر اقدامات اطلاع‌رسانی در این زمینه بوده است.
دادخواه گفت: در ابلاغیه جدید، واحدهای خدماتی نیز اضافه شد که گروه بسیاری از کارفرمایان را دربرمی‌گیرد و پیش‌بینی می‌شود که با استقبال گسترده‌ای روبه‌رو خواهیم شد و در بخش مطالبات معوق سازمان وصولی چشمگیری محقق خواهد شد.
وی افزود: اداره‌کل تامین اجتماعی اصفهان حدود ٧٠٠ میلیارد تومان بدهی معوقه دارد که ٢٠ درصد آن مربوط به بخش دولتی و ٨٠ درصد متعلق به بخش خصوصی است و با توجه به اطلاع‌رسانی‌های لازم در ۴٣ شعبه تأمین‌اجتماعی اصفهان طی دو ماه پایانی سال با استقبال خوبی مواجه خواهیم شد.