تاپ خبر۲۴: پخت و پز روتین روزانه برای وعده‌های غذایی خانواده (مخصوصا انتخاب نوع غذا)‌ می‌تواند کاری سخت و طاقت‌فرسا باشد؛ و این روزها با حضور همه افراد خانواده در تمامی وعده‌های غذایی، آماده کردن خوراکی سالم و خوشمزه که همه اعضای خانواده هم دوست داشته باشند، امری چالش‌برانگیز است. برای حمایت این آشپزی‌های استرس‌زای […]

تاپ خبر۲۴: پخت و پز روتین روزانه برای وعده‌های غذایی خانواده (مخصوصا انتخاب نوع غذا)‌ می‌تواند کاری سخت و طاقت‌فرسا باشد؛ و این روزها با حضور همه افراد خانواده در تمامی وعده‌های غذایی، آماده کردن خوراکی سالم و خوشمزه که همه اعضای خانواده هم دوست داشته باشند، امری چالش‌برانگیز است.

برای حمایت این آشپزی‌های استرس‌زای خانوادگی، ال‌جی با همکاری بلاگر آشپزی و یوتیوبر مشهور پرتقالی Rui Marques مجموعه‌ای از دستورات پخت مغذی و خوشمزه را تهیه دیده که با اجاق مایکروویو LG NeoChef در یک چشم به هم زدن آماده می‌شوند.

طی سال جاری Marques دستورات غذایی خوشمزه و مناسبی را برای خانواده‌ها آماده می‌کند و همزمان با کانال یوتیوبی A Pitada do Pai (لمس آشپزی ویژه پدران)، در وبلاگ، فیس‌بوک و اینستاگرامش نیز به اشتراک می گذارد. این آشپز خلاق و مبتکر با کمک مایکروویو LG NeoChef نشان می‌دهد که چقدر ساده و سریع می‌توان وعده‌های غذایی فوق‌العاده متنوع و دلپذیری تهیه نمود.

برخلاف اجاق‌های مایکرویو معمول خانگی، با LG NeoChef می‌توانید غذاهای گوناگون را بریان کرده، پخته یا بخار پز کنید و تنها طی چند دقیقه تعداد تقریبا نامحدودی از انتخاب‌هایی را روی میز غذاخوری بگذارید که دهان همه را آب می‌اندازند. به لطف قدرت گرمایشی چشم‌گیر و کنترل دمای دقیق تکنولوژی اختصاصی Smart Inverter ال‌جی، این مایکروویو قادر است هر نوع ماده غذایی را به شکلی یکنواخت و سریع پخته یا یخ‌زدایی کند. همچنین این دستگاه به قابلیت دوستدار سلامت Infrared Heating مجهز شده که می‌تواند همزمان با کاهش میزان مصرف چربی، طعم و مزه کامل هر غذایی را نمایان سازد. حتی با استفاده از LG NeoChef می‌توانید ماست پروبیوتیک هم تولید کنید.

ویدیو‌های A Pitada do Pai دامنه وسیعی از خوراکی‌ها، از ماست خانگی تا نسخه مدرنی از فولار (نوعی کیک سنتی پرتقالی که معمولا در روز مادر و عید پاک پخته می‌شود) را در بر می‌گیرد. برای شروع تابستان هم دو نوع نان محلی خوشمزه با نام «نان خدا» و نوعی پیتزای سبزیجات خوشمزه تهیه دیده است. تا پایان سال هم تعداد زیادی دستور غذایی با طعم عالی و موادمغذی متعادل منتشر خواهد شد که برای خانواده‌های شلوغ و پر جمعیت گزینه‌های عالی خواهند بود.

تیم Marques-LG NeoChef از سوی مصرف‌کنندگان پرتقالی مورد استقبال فراوانی قرار گرفته‌ تا جایی که مجله مشهور سبک زندگی بانوان Activa این مشارکت را «خوشمزه‌ترین همکاری سال» نامیده است. این مجله ویدیوی راهنمای Marques برای پخت رول ماهی با مایکرویوو را در وب‌سایت خود بازنشر کرده و آن را وعده غذایی نامیده که می‌تواند فرد را مستقیما به جزیره Madeira پرتاب کند، جایی که برای غذاهای محلی فوق‌العاده‌اش شهرت فراوانی دارد.

مجله آنلاین Imobiliário هم درباره دستور طبخ فولار سالم و مغذی و ستایش این شیرینی چسبناک عید پاک نوشته: «ما نمی‌خواستیم تمامی رازهای این دستور پخت مایکروویوی فوق‌العاده ساده را فاش کنیم، اما نتیجه نهایی بسیار خوشمزه است.»

ماموریت اصلی ال‌جی کسب اطمینان از این موضوع است که: «Life’s Good»؛ و از طریق این ویدیوهای آموزشی ساده و کوتاه و سرزنده با تقدیر از LG NeoChef و خلاقیت آشپزی Rui Marques، ال‌جی مجموعه بزرگی از وعده‌های غذایی ساده و سریع را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده تا بخشی از استرس پخت‌وپز روزانه خانگی را از آنها دور کند.

پس اگر به دنبال راهنمایی برای تهیه غذا هستید که زود آماده شود، سری به A Pitada do Pai بزنید و آشپزی را شروع کنید.

رول موز و ماهی
https://www.aparat.com/v/qKLZM

فولار عید پاک (یک نان سنتی پرتقالی)
https://www.aparat.com/v/2EgVK

کیک هویج و پرتقال
https://www.aparat.com/v/VilK6

ماست خانگی
https://www.aparat.com/v/ulofv