تاپ خبر۲۴: صندوق امانات شعبه بلوار امین قم با حضور مدیرامور شعب، رییس حوزه ۵۴ کرج، روسای شعب شهر قم و تعدادی از مشتریان،کسبه و تجار در تاریخ ۴ اسفند ماه راه اندازی و مورد بهره برداری قرارگرفت. بانک پارسیان در راستای تکمیل زنجیره عرضه خدمات و به منظور ارزش‌آفرینی هر چه بیشتر برای مشتریان، […]

تاپ خبر۲۴: صندوق امانات شعبه بلوار امین قم با حضور مدیرامور شعب، رییس حوزه ۵۴ کرج، روسای شعب شهر قم و تعدادی از مشتریان،کسبه و تجار در تاریخ ۴ اسفند ماه راه اندازی و مورد بهره برداری قرارگرفت.

بانک پارسیان در راستای تکمیل زنجیره عرضه خدمات و به منظور ارزش‌آفرینی هر چه بیشتر برای مشتریان، اقدام به راه‌اندازی جدیدترین نوع از صندوق امانات با مجهزترین و ایمن‌ترین امکانات الکترونیکی نموده است که مشتریان محترم می‌توانند با استفاده از این صندوق‌ها اسناد، اوراق و اشیاء ارزشمند خود را نگهداری نمایند.
هم اکنون شعب افسریه، چهارراه تختی، میدان آزادی، ظفر، چهارراه رشید، میدان مادرکرج در تهران، و شعب گرگان، کازرون، بلوار انیرکبیر شیراز، آمل ، فردوسی کرمانشاه، تبریز و بلوارامین قم در شهرستان مجهز به صندوق امانات می باشند.