تاپ خبر۲۴: صندوق امانات بانک پارسیان شعبه عدل قزوین با حضور رییس حوزه ۵۴ کرج، روسای شعب شهر قزوین، ریاست مجتمع بیمه پارسیان، نماینده شرکت تجارت الکترونیک پارسیان وتعدادی از مشتریان،کسبه و تجار راه اندازی و مورد بهره برداری قرارگرفت. صندوق امانات شعبه عدل قزوین که اولین صندوق امانات بانک پارسیان در این استان با […]

تاپ خبر۲۴: صندوق امانات بانک پارسیان شعبه عدل قزوین با حضور رییس حوزه ۵۴ کرج، روسای شعب شهر قزوین، ریاست مجتمع بیمه پارسیان، نماینده شرکت تجارت الکترونیک پارسیان وتعدادی از مشتریان،کسبه و تجار راه اندازی و مورد بهره برداری قرارگرفت.

صندوق امانات شعبه عدل قزوین که اولین صندوق امانات بانک پارسیان در این استان با ظرفیت۱۳۰۰ صندوق ( مشتمل بر ۲۰۰ عدد بزرگ ۲۰۰ عدد متوسط و۹۰۰ عدد کوچک) است که مجهز به سیستم های پیشرفته ایمنی ضد آتش سوزی و ضد سرقت می باشند . مشتریان محترم بانک می‌توانند اسناد، اوراق و اشیای ارزشمند خود را که نگهداری آنها در خارج از بانک با خطرات احتمالی از مواجه اند ، با آسودگی خاطر و امنیت کامل در این صندوق‌ها نگهداری نمایند.
افزون بر شعبه عدل قزوین ، دیگر شعب بانک پارسیان در شهرهای تهران ، گرگان ، کازرون ، شیراز ، آمل ، کرمانشاه، اردبیل و تبریز نیز دارای صندوق امانات می باشند .