تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک شهر از امکان صدور ضمانتنامه بانکی نقدی در پیشخوان‌های شهرنت خبر داد و گفت: شهروندان در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانند ضمانتنامه بانکی خود را ظرف چند دقیقه دریافت کنند. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، دکتر حسین محمد‌پورزرندی با بیان این مطلب اظهارکرد: پیشخوان‌های شهرنت […]

تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک شهر از امکان صدور ضمانتنامه بانکی نقدی در پیشخوان‌های شهرنت خبر داد و گفت: شهروندان در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانند ضمانتنامه بانکی خود را ظرف چند دقیقه دریافت کنند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، دکتر حسین محمد‌پورزرندی با بیان این مطلب اظهارکرد: پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر به صورت ۲۴ساعته در تمام سطح کشور به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند و شهروندان می‌توانند در هر ساعتی از شبانه‌روز خدمات بانکی را دریافت کنند.
وی افزود: دریافت ضمانتنامه بانکی یک دوره طولانی، سخت و زمان‌بر است اما با امکان پیش‌بینی شده در پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر، این خدمت به صورت ۲۴ساعته و در کوتاه‌ترین زمان ارائه می‌شود.
پورزرندی با اشاره به ویژگی‌های ضمانتنامه بانکی گفت: ضمانتنامه بانکی تعهدی است که بانک در قبال قرارداد متقاضی با کارفرما صادر می‌کند و در صورت درخواست کارفرما به هر دلیل بانک وجه ضمانتنامه را بدون قید و شرط به کارفرمای ذی نفع پرداخت می‌کند.
به گفته پورزرندی، ضمانتنامه‌های بانکی در سطح داخلی و بین‌المللی اقسام مختلفی دارد که بر اساس توافق طرفین تنظیم و اجرا می‌شود.
وی خاطر‌نشان کرد: پیشخوان‌های شهر نت بانک شهر به صورت ۲۴ساعته و در مدت کمتر از ۱۵دقیقه ضمانتنامه شرکت در مناقصه، حُسن انجام کار، ضمانتنامه پیش‌پرداخت، ضمانت استرداد کسور وجه‌الضمان، ضمانتمامه گمرکی، ضمانت تعهد پرداخت و سایر ضمانتنامه‌ها را برای مشتریان خود صادر می‌کند.