تاپ خبر۲۴: با تصمیم دادگاه منطقه یک مونیخ، ال‌جی الکترونیکس برنده پرونده شناخته شد و شرکت‌های لوازم‌خانگی ترک Beko Deutschland GmbH و Grundig Intermedia GmbH در خصوص تخطی از پتنت‌های ال‌جی مقصر شناخته شدند. این دعوای حقوقی بر استفاده بدون مجوز از تکنولوژی فریزر یخ‌ساز درون درب ال‌جی متمرکز بود. ال‌جی اکنون به دنبال حکم […]

تاپ خبر۲۴: با تصمیم دادگاه منطقه یک مونیخ، ال‌جی الکترونیکس برنده پرونده شناخته شد و شرکت‌های لوازم‌خانگی ترک Beko Deutschland GmbH و Grundig Intermedia GmbH در خصوص تخطی از پتنت‌های ال‌جی مقصر شناخته شدند. این دعوای حقوقی بر استفاده بدون مجوز از تکنولوژی فریزر یخ‌ساز درون درب ال‌جی متمرکز بود.

ال‌جی اکنون به دنبال حکم ممنوعیت فروش یخچال‌های Arçelik A.Ş. ترکیه است که این پتنت را نقض کرده‌اند و توسط شرکت‌های Beko و Grundig وارد و فروخته می‌شوند. تکنولوژی فریزر یخ‌ساز درون درب نخستین بار برای استفاده در یخچال‌های ساید بای ساید ال‌جی توسعه یافت و بخشی از گنجینه ۴۰۰ تایی پتنت‌های مرتبط با تکنولوژی یخ‌ساز درون درب ال‌جی است.
Jeon Saeng-gyu معاون اجرایی مرکز مالکیت معنوی ال‌جی می‌گوید: «ال‌جی الکترونیکس بسیار خرسند است که دادگاه تصمیم گرفته تا شرکت‌های ترکیه‌ای بدون جبران خسارت دیگر اجازه استفاده از تکنولوژی توسعه‌یافته طی هزاران ساعت تلاش مهندسان ال‌جی را نخواهند داشت. به نمایندگی از مبتکران و مخترعان سراسر جهان، ال‌جی همچنان قاطعانه مبارزه با سرقت مالکیت معنوی توسط شرکتهایی که گمان می‌برند قادرند بدون دردسر از دسترنج دیگران بهره ببرند را ادامه خواهد داد.»