تاپ خبر۲۴: غرفه بانک ملی ایران در نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه برای متقاضیان کارت‌های اعتباری به صورت آنی عملیات ثبت درخواست اینترنتی، اعتبارسنجی و صدور کارت را انجام می‌دهد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، کارت‌های اعتباری یکی از خدمات جالب توجه این بانک است که صاحب کارت […]

تاپ خبر۲۴: غرفه بانک ملی ایران در نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه برای متقاضیان کارت‌های اعتباری به صورت آنی عملیات ثبت درخواست اینترنتی، اعتبارسنجی و صدور کارت را انجام می‌دهد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، کارت‌های اعتباری یکی از خدمات جالب توجه این بانک است که صاحب کارت می‌تواند تا سقف ۱۰ میلیون تومان در ماه با اعتبار بانک خرید کند.
قدرت خرید بیشتر، شرایط آسان دریافت، مدیریت هزینه، آزادی عمل در پرداخت و اعتبار مستمر از مزایای خاص این کارت‌های اعتباری می‌باشد.
دارنده کارت‌های اعتباری بانک ملی ایران می‌تواند تا میزان مشخصی که به آن سقف اعتبار گفته می شود از محل اعتباری که توسط بانک ملی ایران به آن اختصاص داده شده است. از مراکز فروش کالا یا خدمات خرید کند. این کارت‌ها تا سقف ۱۰ میلیون تومان صادر و اعتبار آن گردشی بوده و پس از تسویه و یا بازپرداخت اقساط اعتبار کارت تا میزان اولیه تجدید (شارژ) می‌شود.
این نمایشگاه تا فردا در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا بوده و غرفه بانک ملی ایران نیز در سالن ۳۱B(میلاد) از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸ پذیرای بازدیدکنندگان است.