تاپ خبر۲۴:بنابر اعلام مرکز اطلاعات مالی اداره کل مبارزه با پولشویی وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک شهر به لحاظ درصدهای اقلام اطلاعاتی و بهبود رو به رشد کیفی اقدامات در جمع تمامی بانک‌ها مطرح شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مدیریت امور ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، بر اساس اطلاعات ارسالی از […]

تاپ خبر۲۴:بنابر اعلام مرکز اطلاعات مالی اداره کل مبارزه با پولشویی وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک شهر به لحاظ درصدهای اقلام اطلاعاتی و بهبود رو به رشد کیفی اقدامات در جمع تمامی بانک‌ها مطرح شد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مدیریت امور ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، بر اساس اطلاعات ارسالی از سوی اداره کل مبارزه با پولشویی وزارت امور اقتصادی و دارایی، روند فعالیت این بانک در بخش صحت اعلام اطلاعات پایه عملکرد طی ماه‌های بهمن و اسفند سال۹۳ پیشرفت چشمگیری را نشان داده است.
بر این اساس، این درخشش به دلیل افزایش درصدهای اقلام اطلاعاتی و بهبود رو به رشد کیفی در حوزه حساب‌ها، دستگاه‌های خودپرداز، شعب، کارت‌ها، مشتریان، پایانه‌های شعب و پایانه‌های فروشگاهی است.
همچنین بانک شهر در خصوص درصد صحت اطلاعات و عملکرد دستگاه‌های کارتخوان((POS نیز با دستیابی به رقم ۸۸٫۹۹در جمع تمامی بانک‌های خصوصی و دولتی، حائز بالاترین رتبه شده است.