تاپ خبر۲۴:شهردار تبریز افزایش سرمایه بانک شهر را موفقیت بزرگی برای این بانک دانست و بر لزوم حمایت شهرداری‌ها از بانک شهر تاکید کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، دکتر صادق نجفی با بیان این‌ که وقتی مجموعه‌ای به اوج خود می‌رسد و همه توجه‌ها به […]

تاپ خبر۲۴:شهردار تبریز افزایش سرمایه بانک شهر را موفقیت بزرگی برای این بانک دانست و بر لزوم حمایت شهرداری‌ها از بانک شهر تاکید کرد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، دکتر صادق نجفی با بیان این‌ که وقتی مجموعه‌ای به اوج خود می‌رسد و همه توجه‌ها به آن جلب می‌شود، حفظ آن موقعیت بسیار مهم است، گفت: یکی از مزایای ویژه بانک شهر آن است که بخش عمده‌ای از شهرداری‌ها، سهام‌داران آن هستند و این مزیت بزرگی است که ما نیز به عنوان شهرداری کلانشهرها به آن افتخار می‌کنیم.
وی با اشاره به پویایی بانک شهر و همت والای مدیران و کارکنان بانک، افزود: شهرداری کلانشهرها به عنوان سهام‌داران بانک، بخش کاملاً خصوصی هستند که درآمد آنها از پول مردم تامین می‌شود و آنچه که موجب تعامل بیشتر میان بانک شهر و سهام‌داران می‌شود همکاری متقابل و صداقت و پویایی است که در بانک شهر شاهد هستیم.
شهردار تبریز خاطرنشان کرد: امیدواریم که با اقداماتی که در حال انجام است، بانک شهر از فرابورس به بورس بیاید و شرکت‌های زیرمجموعه بانک، در شهرداری‌های سهام‌دار بانک، بیشتر فعال شوند.
نجفی در ادامه تصریح کرد: بسیاری از پروژه‌های عمرانی شهرداری‌ها با سرعت بالایی در حال انجام است و بانک شهر می‌تواند از این موقعیت به خوبی استفاده کند.
وی با بیان این که افزایش سرمایه بانک شهر، موجب انجام بسیاری از فعالیت‌ها در ابعاد ملی و بین‌الملل این بانک می‌شود‌، اظهار کرد: امیدوارم شاهد موفقیت‌های بیشتر بانک باشیم و ما نیز به عنوان سهام‌دار این بانک، هرگونه حمایت لازم را انجام خواهیم داد.