تاپ خبر۲۴ :شهردار تبریز “اعتماد عمومی “را مهم‌ترین سرمایه بانک شهر عنوان کرد و گفت: بانک شهر، باوجود گذشت تنها چند سال از تاسیس آن، به یک مجموعه پشتیبان و موثر در هدایت برنامه‌های کلان شهرها تبدیل شده است. به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک شهر، صادق نجفی با اشاره به راه‌اندازی و فراگیرسازی «تبریزکارت» […]

تاپ خبر۲۴ :شهردار تبریز “اعتماد عمومی “را مهم‌ترین سرمایه بانک شهر عنوان کرد و گفت: بانک شهر، باوجود گذشت تنها چند سال از تاسیس آن، به یک مجموعه پشتیبان و موثر در هدایت برنامه‌های کلان شهرها تبدیل شده است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک شهر، صادق نجفی با اشاره به راه‌اندازی و فراگیرسازی «تبریزکارت» برای استفاده مشترک در ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی شهر تبریز اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش مدیران و کارکنان؛ سرمایه بانک شهر از حدود ۴۰۰ میلیارد تومان در سال ۹۲ به بیش از ۱۶۰۰ میلیارد تومان افزایش یافته است.
وی اضافه کرد: مهم‌تر از این سرمایه پولی، سرمایه اعتماد عمومی و مشارکتی شهروندان است که در کنار خلاقیت‌ها و تلاش‌‌های بی‌وقفه، این بانک را به یک مجموعه هدایتگر در پیش‌برد برنامه‌های توسعه شهری تبدیل کرده‌است.
نجفی بیان کرد: قطعا پیشرفت بیش از پیش این بانک، باعث رونق و توسعه بیشتر شهرهای مختلف کشور خواهد شد.