تاپ خبر۲۴:بانک صادرات ایران به منظور افزایش سطح دسترسی مشتریان به خدمات بانکداری نوین تا پایان مردادماه سال جاری ۳۵ میلیون و ۳۷۵ هزار کارت الکترونیکی بانکی صادر نموده است.  در راستای جلب رضایت مشتریان، ارتقای کیفی خدمات، تنوع بخشی به محصولات و توسعه بانکداری الکترونیک، این بانک نسبت به صدور و تحویل انواع کارت […]

تاپ خبر۲۴:بانک صادرات ایران به منظور افزایش سطح دسترسی مشتریان به خدمات بانکداری نوین تا پایان مردادماه سال جاری ۳۵ میلیون و ۳۷۵ هزار کارت الکترونیکی بانکی صادر نموده است.

 در راستای جلب رضایت مشتریان، ارتقای کیفی خدمات، تنوع بخشی به محصولات و توسعه بانکداری الکترونیک، این بانک نسبت به صدور و تحویل انواع کارت بانکی به مشتریان و متقاضیان در اسرع وقت اقدام نموده و بر این اساس تا پایان مردادماه سالجاری، بالغ بر ۳۵ میلیون و ۳۷۵ هزار کارت صادره و تحویل مشتریان نموده است که از این تعداد، ۲۵ میلیون کارت مربوط به استانها و ۱۰ میلیون کارت مربوط به مشتریان در تهران می‌باشد.

این گزارش حاکی است از بین انواع کارتهای الکترونیکی، کارتهای سپهر با توجه به قابلیت‌های زیاد آن که امکان دریافت و انتقال وجه از طریق دستگاه‌های خودپرداز، خرید online از طریق بسترهای اینترنتی، خرید با استفاده از دستگاه‌های پایانه فروش و … را برای مشتریان فراهم می‌سازد بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.

گفتنی است دارندگان سپهرکارت‌ها می‌توانند از خدات متنوع دستگاه‌های خودپرداز، پرداخت تلفنی قبوض، تلفن بانک صدای سپهر (۰۹۶۰۲)، پایانه‌های فروش نصب شده در فروشگاه‌های معتبر سراسر کشور و دستگاه‌های کارتخوان شعب استفاده نمایند.

شایان ذکراست  این بانک با هدف تکریم از مشتریان، جشنواره ای تحت عنوان جشنواره خدمات الکترونیکی، را از اول شهریور ماه برگزار و به استفاده کنندگان از خدمات نوین این بانک به قید قرعه و براساس امتیازات کسب شده جوایز ارزنده‌ای اهدا و از آنان تقدیر به عمل خواهد آورد که براساس دستور العمل اعلام شده این بانک ضمن امتیازبندی استفاده کنندگان از خدمات الکترونیکی نظیر؛ اینترنت بانک، همراه بانک، تلفن بانک، خودپرداز و پایانه‌های فروش با انجام قرعه کشی جوایز ارزنده‌ای شامل: خودرو مگان، پژو ۲۰۷، تبلت، لپ تاپ، گوشی تلفن همراه هوشمند د و هزاران جایزه نقدی را به برندگان اعطا نماید.