تاپ خبر۲۴:مدیرعامل بانک سینا از راه اندازی شعب فرابانک خبر داد و گفت: این امر در راستای توسعه خدمات نوین و ارائه بانکداری راحت و آسان در طول شبانه روز انجام شده است. مهندس محمدرضا پیشرو روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به آنکه توسعه شعب الکترونیک یکی از اولویت های […]

تاپ خبر۲۴:مدیرعامل بانک سینا از راه اندازی شعب فرابانک خبر داد و گفت: این امر در راستای توسعه خدمات نوین و ارائه بانکداری راحت و آسان در طول شبانه روز انجام شده است.
مهندس محمدرضا پیشرو روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به آنکه توسعه شعب الکترونیک یکی از اولویت های این بانک است، افزود: فرابانک سینا در واقع همان شعب بانک سینا است که به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته انواع خدمات بانکی نظیر دریافت و برداشت وجه، انتقال وجه و واریز وجه نقد به حساب را فراهم می سازد.
به گفته وی، شعب فرابانک سینا به مشتریان این امکان را می دهد که با کارشناسان بانکی به صورت تصویری و بهنگام در ارتباط باشند و امور بانکی خود را به راحتی انجام دهند.
پیشرو اضافه کرد: این شعب همچنین توانایی ارائه خدماتی چون افتتاح سپرده، اعلام مفقودی و مسدود نمودن کارت، صدور کارت هدیه به صورت لحظه ای با نام و طرح دلخواه مشتریان، پرداخت قبوض، خرید شارژ، دسترسی به اینترنت بانک و بسیاری خدمات و قابلیت های دیگر را داراست.
مدیرعامل بانک سینا با بیان اینکه در حال حاضر ۵ شعبه فرابانک سینا در تهران، اصفهان و کرج به بهره برداری رسیده، تصریح کرد: با توجه به قابلیت ها و جذابیت های این شعب و به جهت ارائه خدمات بانکداری راحت و آسان به هموطنان، با برنامه ریزی های صورت گرفته، در نظر است نسبت به افزایش و توسعه این شعب در سراسر کشور اقدام شود.