تاپ خبر۲۴: معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات بانک شهر از آمادگی بیش از ۲۶۰ شعبه این بانک برای پذیرش فعالان بازار سرمایه خبر داد و گفت: شعب این بانک آماده صدور کد بورسی برای متقاضیان هستند. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، جواد عطاران افزود:خوشبختانه از سال گذشته […]

تاپ خبر۲۴: معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات بانک شهر از آمادگی بیش از ۲۶۰ شعبه این بانک برای پذیرش فعالان بازار سرمایه خبر داد و گفت: شعب این بانک آماده صدور کد بورسی برای متقاضیان هستند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، جواد عطاران افزود:خوشبختانه از سال گذشته و در راستای خدمات رسانی هرچه بهتر و بیشتر به فعالان بازار سرمایه احراز هویت مشتریان در سامانه جامع ثبت اطلاعات مشتریان (سجام) و سرویس بورسار در تمامی شعب بانک شهر آغاز بکار کرده اند.
عطاران با بیان اینکه به منظور تسهیل فرآیند معاملات در بازار بورس اوراق بهادار، سرویسی تحت عنوان “بورسار” به تمامی مشتریان فعال در بازار سرمایه از سوی بانک شهر ارائه شده است، افزود: این خدمت جدید بر خرید آنلاین سهام و سپس انتقال وجه لحظه ای مبلغ سهم مورد نظر به سپرده کارگزار مربوطه تمرکز دارد.
عطاران، تصریح کرد: با استفاده از این سرویس مشتریان می توانند به صورت ایمن و آسان، نسبت به انجام معاملات برخط خرید سهام در بازار بورس و اوراق بهادار در بستر اینترنت و بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب کارگزاری ها اقدام کنند.
وی گفت: برای استفاده از این خدمت، متقاضیان ابتدا لازم است در سیستم معاملات برخط یکی از شرکت‌های کارگزاری طرف قرارداد با بانک شهر ثبت‌نام کرده و کد بورسی، نام کاربری و رمز سامانه مذکور را دریافت کنند،که تمامی این اقدامات در شعب بانک شهر قابل انجام است.
معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات بانک شهر ادامه داد: متقاضیان می توانند سپس با مراجعه به شعب بانک شهر در سراسر کشور و با ارائه مدارک هویتی خود نام کاربری و رمز عبور سامانه معاملات بر خط شرکت کارگزاری شهر را دریافت و سپس سرویس بورسار را بر روی کانال اینترنت بانک خود فعال کنند.
عطاران، ادامه داد: متقاضیان با استفاده از اینترنت بانک شهر، امکان واگذاری سپرده های خود به کارگزاری مورد نظر به منظور انجام معاملات، دریافت گزارشات تراکنش های انجام شده ، لغو واگذاری سپرده به کارگزار و تعیین سقف برداشت روزانه بر روی سپرده را نیز دارند.
معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات بانک شهر افزود: این خدمت جدید از دو بخش امکان انجام خرید بر خط و نیز پرداخت از طریق سپرده تشکیل شده است که در واقع با رعایت اصول امنیتی حساب‌های مشتریان، گام ارزنده‌ای در خدمات رسانی به مشتریان محسوب می‌شود.
وی با اشاره به تلاش های بانک شهر برای شناسایی نیازهای مشتریان این بانک، تصریح کرد:هم اکنون احراز هویت مشتریان در سامانه جامع ثبت اطلاعات مشتریان (سجام) در تمامی شعب بانک شهر صورت می پذیرد.
عطاران در پایان افزود:به موجب این خدمت تمامی مشتریان می توانند پس از ثبت نام در سامانه سجام شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از طریق درگاه های الکترونیکی غیرحضوری بانک و یا سایت سامانه سجام و با به همراه داشتن کد رهگیری مربوطه به یکی از شعب بانک مراجعه کرده و با ارائه مدارک شناسائی معتبر فرآیند احراز هویت خویش را در سامانه مذکور تکمیل کنند.