تاپ خبر۲۴: ششمین نشست سالانه هم اندیشی مدیران بانک گردشگری در محل سالن اجتماعات هتل های بین المللی فرودگاهی فرودگاه امام خمینی(ره) برگزار شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری ، در این نشست که با حضور معاونین ، مدیران و روسای شعب تهران و شهرستانهای بانک گردشگری برگزار شد […]

تاپ خبر۲۴: ششمین نشست سالانه هم اندیشی مدیران بانک گردشگری در محل سالن اجتماعات هتل های بین المللی فرودگاهی فرودگاه امام خمینی(ره) برگزار شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری ، در این نشست که با حضور معاونین ، مدیران و روسای شعب تهران و شهرستانهای بانک گردشگری برگزار شد موارد و مسایل بانک گردشگری مورد بررسی قرار گرفت.
در این نشست مهدی جهانگیری، رئیس گروه مالی گردشگری، در سخنانی با اشاره به شرایط نوین اقتصادی کشور، بانک ها را پیشقراول رونق اقتصادی پیش بینی شده دانست و اظهار داشت : در شرایط رقابتی موجود که بیشتر کشورها دارند با کشور ما ارتباط اقتصادی برقرار می کنند باید بتوانیم نقش مهمی در بازار ایفا کنیم. امروه شرکت هایی که توان رقابت در بازار های بین المللی را ندارند حذف می شوند.
همچنین در در جریان این مراسم علی اصغر سفری، مدیرعامل بانک گردشگری، ضمن مرور چشم انداز مشترک بانک و نیز مهمترین رویکردهای پولی کشور، به بررسی عملکرد بانک در سال مالی گذشته و اهداف و خط مشی های آن در سال جاری پرداخت.
سفری با تاکید بر اهمیت درک درست برنامه ریزی استراتژیک توسط مدیران، روسای شعب و همکاران گفت: ما از ابتدا به دنبال ایجاد بانکی استراتژی محور بودیم و به این منظور در حال حاضر تدوین استراتژی دیگر در انحصار مدیران عالی نیست و مدیران میانی و کارشناسان مجرب هم مشارکت قابل توجهی در این مورد دارند.
لازم به ذکر است در این نشست که با هدف نزدیک شدن روند کار ستاد و شعب و ایجاد هماهنگی به منظور پیشبرد اهداف بانک برگزار شد، عملکرد شعب در سال مالی ۱۳۹۴ مورد بحث وبررسی قرار گرفت و درجه بندی جدید شعب با توجه به مدل ارزیابی عملیاتی شد.