تاپ خبر۲۴:معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران با اشاره به نقش بانک شهر در ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان و لزوم همکاری هرچه بیشتر با شهرداری تصریح کرد: همکاری‌های میان این دو سازمان از تدابیر شهردار تهران است که بر تداوم آن در سال جاری نیز تاکید دارد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از […]

تاپ خبر۲۴:معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران با اشاره به نقش بانک شهر در ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان و لزوم همکاری هرچه بیشتر با شهرداری تصریح کرد: همکاری‌های میان این دو سازمان از تدابیر شهردار تهران است که بر تداوم آن در سال جاری نیز تاکید دارد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط‌عمومی بانک شهر، دکتر عیسی شریفی، معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران با بیان این که توسعه و آبادانی کلانشهر تهران نیازمند همکاری‌های همه‌جانبه همه دستگاه‌هاست، اظهار کرد: تامین منابع مالی در چارچوب سیاست‌ها و تدابیر اقتصاد شهری‌، یکی از ملزومات مهم و حائز اهمیت در عرصه اداره کلانشهرهاست.
دکتر شریفی گفت: طی سال‌های اخیر همکاری‌ بانک شهر با بخش‌های مالی و فنی و عمرانی شهرداری تهران قابل قدردانی است و خوشبختانه بانک شهر همگام با پیشرفت و رشد و توسعه در صنعت بانکداری کشور، به ویژه طی سال‌های اخیر‌، نفش بسزایی در تحقق پروژه‌های عمرانی کلان و مهم شهری داشته است‌.
وی با تاکید بر ضرورت تامین منابع مالی در اداره کلانشهرها، از آمادگی کامل شهرداری تهران در تعامل هر چه بیشتر با بانک شهر به منظور تحقق پروژه‌های عمرانی کلان و مهم شهری تاکید کرد.
شریفی خاطرنشان کرد: به طور حتم بانک شهر در قالب یک سیستم مالی هوشمند و کارآمد، در کنار حوزه معاونت مالی و اقتصاد شهری، می‌تواند نقش موثر و ماندگاری داشته باشد.
معاون شهردار تهران در ادامه اظهار کرد: از این رو شهرداری تهران و همه واحدهای تحت پوشش آن، آمادگی لازم برای هرگونه همکاری مشترک در زمینه مختلف مالی و اقتصادی، فنی و عمرانی، شهرسازی و فرصت‌های مناسب تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی به منظور جذب حداکثر مشارکت مردم در پروژه‌های خدمات‌رسان به شهروندان را دارد.
به گفته شریفی، تقویت و جذب منابع مالی و رشد و توسعه بانک شهر، زمینه‌ساز موفقیت پروژه‌های عمران شهری و در نهایت موجب ارتقاء کیفیت زندگی شهری خواهد بود.