تاپ خبر۲۴: هلدینگ سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) از شرکتهای عضو گروه مالی گردشگری در نمایشگاه معرفی فرصتهای سرمایه گذاری استان خوزستان حضور پیدا کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی و امور بین الملل گروه مالی گردشگری ، اولین نمایشگاه معرفی فرصتهای سرمایه گذاری استان خوزستان با حضور جمعی از […]

تاپ خبر۲۴: هلدینگ سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) از شرکتهای عضو گروه مالی گردشگری در نمایشگاه معرفی فرصتهای سرمایه گذاری استان خوزستان حضور پیدا کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی و امور بین الملل گروه مالی گردشگری ، اولین نمایشگاه معرفی فرصتهای سرمایه گذاری استان خوزستان با حضور جمعی از مسئولان کشوری و استانی و همچنین حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی و با هدف معرفی فرصتهای استان خوزستان برگزار شد که سمگا نیز به عنوان یک هلدینگ فعال سرمایه گذاری در حوزه گردشگری در این نمایشگاه حضور موثر داشت .
بر اساس این گزارش با توجه به حضور گسترده سمگا در این نمایشگاه و همچنین بازدید مسئولین اقتصادی استان خوزستان از غرفه این شرکت زمینه های همکاری و سرمایه گذاری بیشتر در حوزه های مختلف گردشگری بررسی شد و مقرر گردید بعد از بررسی در صورت تایید ، تامین سرمایه چند پروژه در این استان توسط هلدینگ سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) انجام پذیرد.