تاپ خبر۲۴: ایسوس جدیدترین شاهکار خود را در نمایشگرهای مخصوص بازی معرفی کرد. ROG Swift PG348Q، دارای صفحه ۳۴ اینچی خمیده با تفکیک پذیری ۳۴۴۰×۱۴۴۰ (Ultra-Wide QHD) و نسبت ابعاد ۲۱:۹ می باشد. این نمایشگر مخصوص بازی، برنده جایزه ۲۰۱۶ CES Innovation Award شده که صفحه آن بدون فریم بوده و از جدیدترین رنگ بندی […]

تاپ خبر۲۴: ایسوس جدیدترین شاهکار خود را در نمایشگرهای مخصوص بازی معرفی کرد.

ROG Swift PG348Q، دارای صفحه ۳۴ اینچی خمیده با تفکیک پذیری ۳۴۴۰×۱۴۴۰ (Ultra-Wide QHD) و نسبت ابعاد ۲۱:۹ می باشد. این نمایشگر مخصوص بازی، برنده جایزه ۲۰۱۶ CES Innovation Award شده که صفحه آن بدون فریم بوده و از جدیدترین رنگ بندی سری ROG (تیتانیوم و مسی پلاسمایی) و افکت های نوری LED بهره می برد. علاوه بر این، Swift PG348Q دارای نرخ بازسازی ۱۰۰ Hz و فناوری Nvidia® GSYNC™ برای نمایش هرچه بهتر بازی ها می باشد. با معرفی این نمایشگر، ایسوس سعی دارد تا جای پای خود را در رده ماینتورهای مخصوص بازی High-End محکم کند.

صفحه خمیده ۳۴ اینچی برای بهترین کیفیت بازی ها

ROG Swift PG348Q نمایشگری ۳۴ اینچی است که دارای تفکیک پذیری Ultra-Wide QHD (3440×۱۴۴۰) بوده و نسبت به صفحات QHD فضای بیشتر و تصویر بهتری را در اختیار کاربر قرار می دهد. با داشتن نسبت طولی ۲۱:۹ این نمایشگر یکی از بهترین انتخاب ها برای گیمینگ است. همچنین پنل خمیده آن به گونه ای طراحی شده که تمامی نقاط روی صفحه، از یک فاصله به چشم کاربر برسد.

در Swift PG348Q از فناوری Nvidia G-SYNC استفاده شده تا Screen Tearing در هنگام بازی ها و کار با این نمایشگر از بین برود. گیمرها و کاربراهای حرفه ای می توانند از وجود دکمه Overclock بر روی این نمایشگر لذت ببرند؛ زیرا با فشار دادن این دکمه نرخ بازسازی تصویر (Refresh Rate) تا ۱۰۰ Hz افزایش پیدا خواهد کرد و تصاویری روان و با کیفیت، به کابر ارائه خواهد شد. همچنین برای افزایش راحتی گیمرها از فناوری های انحصاری ایسوس با نام های GamePlus و GameVisual استفاده شده است.

ایسوس نه تنها از لحاظ عملکرد بر روی این نمایشگر تمرکز کرده است بلکه طراحی آن را به گونه ای ارگونومیک انجام داده است تا کاربران و مخصوصا گیمرها به راحتی ارتفاع و زاویه دید دلخواه خود را تنظیم نمایند. با داشتن فناوری های Ultra-low Blue Light، Flicker-Free و همچنین مجوز تأیید از TÜV Rheinland، کاربران با خیال راحت می توانند ساعات متوالی را با این نمایشگر مشغول کار و بازی باشند.