تاپ خبر۲۴:نشان شاهین و لوح سپاس نخستین دوره جشنواره ملی تبلیغات به بانک شهر اختصاص یافت. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، آگهی تبلیغاتی بانک شهر با عنوان “شهر تعطیل نیست”، به رأی داوران، شایسته دریافت نشان و لوح نخستین دوره جشنواره ملی تبلیغات شناخته شد. در این […]

تاپ خبر۲۴:نشان شاهین و لوح سپاس نخستین دوره جشنواره ملی تبلیغات به بانک شهر اختصاص یافت.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، آگهی تبلیغاتی بانک شهر با عنوان “شهر تعطیل نیست”، به رأی داوران، شایسته دریافت نشان و لوح نخستین دوره جشنواره ملی تبلیغات شناخته شد.
در این جشنواره که در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، آگهی تبلیغاتی بانک شهر با عنوان “شهر تعطیل نیست” در بخش‌های کمپین جامع، تیزر، پوستر و شعار تبلیغاتی، شایسته تقدیر و دریافت لوح سپاس شناخته شد.
بر این اساس در این جشنواره، روابط‌عمومی‌ها و دوایر تبلیغات سازمان‌ها، شرکت‌ها، بانک‌ها و آژانس‌های تبلیغاتی حضور داشتند که آثار تبلیغاتی خود را که صرفاً در سال‌۱۳۹۳ تولید و عرضه شده بود، ارائه کردند.
این جشنواره در بخش‌های کمپین تبلیغاتی، سنجش اثربخشی تبلیغات، پوستر، بیلبورد، آگهی رادیویی، آگهی تلویزیونی، تبلیغ دور زمین ورزش، استند، فیلم مستند، فیلم صنعتی، فیلم داستانی، سریال تلویزیونی، فیلم آموزش همگانی، هدایای تبلیغاتی، شعار تبلیغاتی، اسپانسرینگ، تبلیغ روی لباس و بنر اینترنتی، با هدف معرفی و تقدیر از الگوها و آثار برتر تبلیغاتی، ارتقاء کیفیت تولید تبلیغات، ارائه استانداردهای آثار قابل‌قبول و بهینه‌سازی هزینه‌های تبلیغات برگزار شد.