تاپ خبر۲۴: هشتم خرداد ماه مصادف با سی و یکمین سالروز تاسیس بانک سینا است. به همین مناسبت مهندس پیشرو مدیرعامل بانک سینا در پیامی ضمن تبریک این روز به کارکنان، سهامداران و ذینفعان از آمادگی این بانک جهت ارائه بهینه خدمات به هموطنان خبر داد. وی گفت: بانک سینا طی سالیان اخیر به مدد […]

تاپ خبر۲۴: هشتم خرداد ماه مصادف با سی و یکمین سالروز تاسیس بانک سینا است. به همین مناسبت مهندس پیشرو مدیرعامل بانک سینا در پیامی ضمن تبریک این روز به کارکنان، سهامداران و ذینفعان از آمادگی این بانک جهت ارائه بهینه خدمات به هموطنان خبر داد.

وی گفت: بانک سینا طی سالیان اخیر به مدد تلاش ها و زحمات مسئولان و کارکنان از طریق تحول در بخش های ساختاری، سیستمی و بهبود روش ها توانسته است گام های موثری در راستای تحقق انتظارات و پاسخ به نیاز مشتریان بردارد.
مهندس پیشرو افزود: این بانک با بکار گیری آخرین فناوری ها و تکنولوژی های نوین اطلاعاتی و ارتباطی و با تکیه بر نیروهای مجرب و کارآموزده و پیاده سازی سیاست های راهبردی و توسعه ای با ارائه متنوع ترین خدمات بانکداری الکترونیک، توانسته است به جایگاه مناسبی در نظام بانکی برسد و به عنوان بانکی موثر در اقتصاد کشور، ایفای نقش نماید.
وی به برخی اقدامات بانک سینا طی سال گذشته اشاره کرد و گفت: این بانک در سال ۹۴ به توفیقات مناسبی در عرصه تجهیز و تخصیص منابع دست یافت و با اجرای دستورالعمل ها و بخشنامه های بانک مرکزی در زمره بانک های موفق قرار گرفت به طوری که سپرده قانونی این بانک نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به میزان ۲ درصد کاهش یافت و همچنین به عنوان شفاف ترین بانک از نظر افشای اطلاعات و دسترسی سریع هموطنان به شاخصهای عملکردی دست یافت. ارتقاء رتبه در میان صد شرکت برتر کشور، کسب رتبه اول نظام بانکی در مبارزه با پولشویی و کسب رتبه دوم در شاخص های عملکردی شبکه شتاب از جمله مهمترین موفقیت های دیگر این بانک بوده است.
وی تصریح کرد: این بانک با امضاء تفاهم نامه همکاری با استانداری های کشور جهت کمک به توسعه اشتغال در مناطق کمتر توسعه یافته میهن اسلامی، اعطای تسهیلات به بخش های مولد در این مناطق از طریق امضای تفاهم نامه همکاری با بنیاد علوی و کمیته امداد و معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و همچنین حمایت از طرح های دانش بنیان با اعطای انواع ضمانت نامه ها و تسهیلات، گام موثری در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی برداشته است.
مهندس پیشرو گفت: این بانک آماده است همانند گذشته با ارائه خدمات متنوع و نوین بانکی و اعطای اعتبارات و تسهیلات به بخش تولید و اشتغال کشور، نقش فعالتر و موثرتری را در اقتصاد کشور ایفا نماید.