تاپ خبر۲۴: ‎سومین جلسه دیدار با فعالان اقتصادی، شرکت های دانش بنیان، دارویی، صنعتی، غذایی و… امروز با حضور عضو هیات مدیره و معاون اعتباری و بانکداری شرکتی بانک ملی ایران برگزار شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر سید فرید موسوی در این نشست تاکیدکرد: ما در کنار صنعت […]

تاپ خبر۲۴: ‎سومین جلسه دیدار با فعالان اقتصادی، شرکت های دانش بنیان، دارویی، صنعتی، غذایی و… امروز با حضور عضو هیات مدیره و معاون اعتباری و بانکداری شرکتی بانک ملی ایران برگزار شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر سید فرید موسوی در این نشست تاکیدکرد: ما در کنار صنعت و تولید ایستاده ایم و با تمام‌ توان از فعالان اقتصادی حمایت می کنیم.

مهمانان در نشست امروز ضمن سپاس از برگزاری جلسات هفتگی بلاواسط و بدون تشریفات معاونت اعتباری، با تاکید بر تلاش های دلسوزانه کارکنان بانک‌ همانند کادر درمان در زمان شیوع کرونا و ارایه خدمات خالصانه و بهینه به مشتریان، از کارکنان شعب قدردانی کردند.

در این نشست مهمانان اعتباری با اشاره به بناهای بانک‌ ملی ایران و یادآوری خاطرات کودکی اذعان کردند که بانک‌ را خانه خود می دانند.

در پایان این عضو هیات مدیره اظهار امیدواری کرد بانک بتواند در تعامل با مشتریان عزیز در راستای رونق تولید و حفظ اشتغال گام بردارد.