تاپ خبر۲۴: سهم بازار ۱۰درصدی منابع بانک شهر در بین بانک‌های خصوصی که پیش از این نیز از سوی مدیرعامل این بانک در گزارش به شورای اسلامی شهر تهران مطرح شده بود، مورد تأکید مجدد قرار گرفت. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، مدیرعامل این بانک در فروردین ماه سال […]

تاپ خبر۲۴: سهم بازار ۱۰درصدی منابع بانک شهر در بین بانک‌های خصوصی که پیش از این نیز از سوی مدیرعامل این بانک در گزارش به شورای اسلامی شهر تهران مطرح شده بود، مورد تأکید مجدد قرار گرفت.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، مدیرعامل این بانک در فروردین ماه سال جاری به منظور اطلاع شورای اسلامی شهر تهران، گزارشی از فعالیت‌ها، عملکرد و جایگاه این بانک، در صحن علنی شورا ارائه که در آن سهم بانک شهر در بین بانک‌های خصوصی کشور را معادل۱۰درصد عنوان کرد.
بر اساس این گزارش، بانک شهر در ابتدای شکل‌گیری در میان بیش از ۳۰بانک کشور در ردیف نوزدهم به لحاظ سرمایه اولیه و برخی پارامترهای دیگر قرار داشت که در این مدت و با تلاش شبانه‌روزی مجموعه این بانک که رضایت اکثریت شهروندان در سطح کشور را نیز در برداشته است و بر اساس آخرین اطلاعات و آمار جمع‌بندی شده، هم اکنون این بانک، با بانک‌های خصوصی برتر در رقابت قرار دارد و کل سهم منابع این بانک، در بخش بانک‌های خصوصی کشور معادل ۱۰درصد است.
همچنین بر این اساس، بانک شهر با پیشرفت‌های چشمگیر خود، هم اکنون در شبکه بانکی کشور در کنار بیش از ۳۰بانک و موسسه مالی قرار دارد و به طور حتم، فضای رقابت در کنار بانک‌های با سابقه طولانی برای این بانک جوان، از حساسیت و اهمیت بالایی برخوردار است.
مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی این بانک در پایان با تأکید مجدد بر سهم ۱۰درصدی منابع این بانک تا فروردین ماه سال۹۵ در بین بانک‌های خصوصی کشور، هرگونه آمار مغایر با درصد یادشده را تکذیب و اظهار امیدواری کرد با توکل به خداوند متعال و برنامه‌های در دست اجرا در این بانک، این آمار در آینده نزدیک رشد قابل‌توجهی را داشته باشد.