تاپ خبر۲۴: دکتر مرتضی شهید زاده رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل بانک کشاورزی در ادامه برنامه های بررسی عملکرد مدیریت های شعب این بانک در استان ها، روز پنجشنبه بیست و هشتم آبان ماه به استان مرکزی سفر کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک […]

تاپ خبر۲۴: دکتر مرتضی شهید زاده رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل بانک کشاورزی در ادامه برنامه های بررسی عملکرد مدیریت های شعب این بانک در استان ها، روز پنجشنبه بیست و هشتم آبان ماه به استان مرکزی سفر کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، دکتر شهید زاده در جلسه با مدیر و معاونان مدیریت شعب این بانک در استان مرکزی بر ضرورت توسعه بانکداری الکترونیک و استفاده از تمام ظرفیت های این حوزه تأکید کرد.

وی با اشاره به نرخ پایین و واقعی تسهیلات پرداختی از سوی بانک کشاورزی که نقطه تمایز این بانک با سایر بانکها است خاطر نشان کرد، عملکرد بانک کشاورزی در این زمینه، تشکر مدیران ارشد دولت از جمله وزیر محترم جهاد کشاورزی را به دنبال داشته است.

بر اساس این گزارش، دکتر شهیدزاده در ادامه این سفر که یکی از اعضای هیئت مدیره و مدیر امور حوزه مدیریت این بانک وی را همراهی می کردند،از برخی شعب شهر اراک و ساوه بازدید و با کارکنان این شعب دیدار و گفت و گو کرد.

این گزارش می افزاید، بازدید از دو طرح کشاورزی در شهرستان ساوه که با مشارکت بانک کشاورزی به بهره برداری رسیده اند جزو دیگر برنامه های سفر مدیر عامل بانک کشاورزی به استان مرکزی است.