تاپ خبر۲۴:بهترین تلویزیون جهان را بشناسید(ویدئو) یک روزنامه نگار مشهور حوزه فناوری در سفری به دفاتر شرکت ال جی در سراسر جهان ، تجربه شخصی اش از ورود به قلب این کمپانی بزرگ را تبدیل به ویدئویی جذاب کرده است . در این سفر ، که از سئول تا لندن را در بر می گیرد، […]

تاپ خبر۲۴:بهترین تلویزیون جهان را بشناسید(ویدئو)

یک روزنامه نگار مشهور حوزه فناوری در سفری به دفاتر شرکت ال جی در سراسر جهان ، تجربه شخصی اش از ورود به قلب این کمپانی بزرگ را تبدیل به ویدئویی جذاب کرده است .

در این سفر ، که از سئول تا لندن را در بر می گیرد، مسئولان ال جی از دستاوردهای خود گفته اند. شرکتی که با تولید تلویزیون های سیاه و سفید پا به عرصه فناوری گذاشته و حالا با ساخت تلویزیون OLEDصاحب عنوان بهترین تلویزیون دنیاست .

در این گزارش ویدئویی ، همچنین آماری خارق العاده از این شرکت ارائه می شود که شامل ۹۰ هزار کارمند در سراسر جهان ، ۳۰ شرکت تحقیق و توسعه و ۱۱۰ شرکت تابعه در سراسر جهان است . ستادی بزرگ که راه سبز این شرکت به سوی آینده را ریل گذاری کرده اند . این ویدئو را ببینید و در انتهای آن با تماشای بخشی از استراتژی ال جی در طراحی محصولات سالهای بعد ، خود را آماده زندگی آینده کنید .

برای مشاهده ویدئو اینجا کلیک کنید.