تاپ خبر۲۴: شرکت ایسوس به عنوان یکی از پیشگامان حوزه تجهیزات سخت افزار کامپیوتری، مجموعه ای جدید از سری تجهیزات گیمینگ Cerberus را معرفی کرد. این سری جدید که با رنگ سفید عرضه می شود، از لحاظ سخت افزاری مشابه و بهینه شده سری مشکی رنگ و رایج Cerberus است که در ادامه به شرح […]

تاپ خبر۲۴: شرکت ایسوس به عنوان یکی از پیشگامان حوزه تجهیزات سخت افزار کامپیوتری، مجموعه ای جدید از سری تجهیزات گیمینگ Cerberus را معرفی کرد.

این سری جدید که با رنگ سفید عرضه می شود، از لحاظ سخت افزاری مشابه و بهینه شده سری مشکی رنگ و رایج Cerberus است که در ادامه به شرح آنها خواهیم پرداخت:
کیبورد Cerberus Arctic
این کیبورد مخصوص بازی با طراحی ارگونومیک، ضد آب و با نورپردازی زیبا، دارای ۱۲ کلید مجزا جهت ذخیره کلیدهای ماکرو است. همچنین پوشش زیرین آن نیز از لغزش روی میز جلوگیری می کند و کار را برای گیمرها آسان تر می کند. برای سطح تماس دکمه ها هم مانند سری قبل از پلیت SECC استفاده شده است تا دوام بالای آنها تضمین شود. همچنین دو پروفایل متفاوت و قابل برنامه ریزی نیز وجود دارد که برای برنامه ریزی کارایی و کاربرد دکمه ها، دیگر نیازی به نصب نرم افزار جانبی نیست.
ماوس Cerberus Arctic
طراحی سازگار با هر دو دست از ویژگی های اصلی این ماوس است. دقت ۲۵۰۰ dpi آن با قابلیت انتخاب و شخصی سازی ۴ سطح مختلف از دقت، به سادگی می تواند جوابگوی نیاز گیمرها باشد. همچنین با تقویت کلیدهای ماوس، دوام آن تا ۲۰ میلیون کلیک برای هر دکمه بهینه شده است.
ماوس پد Cerberus Arctic
این ماوس پد نیز از مواد پارچه ای درشت بافت تولید شده و با دوردوزی محکم، کفی مخصوص ضد لغزش و طرحی کاملا متفاوت از گذشته عرضه شده تا با سایر قطعات و نمای ظاهری سیستم شما تطبیق یابد.
هدست Cerberus Arctic
این هدست نیز با رنگ جذاب و سفید رنگ خود توسط درایورهای نئودیمیومی ۶۰ میلیمتری، صدایی رسا و شفاف را برای شما در هر پلتفرمی بوجود می آورد. میکروفن دوگانه آن نیز به سادگی قابل شخصی سازی و جدا شدن است. شما می توانید در هنگام استفاده از دستگاه های هوشمند، میکروفن اصلی را جدا کرده و از میکروفن میان سیم آن به منظور ارتباط صوتی استفاده کنید.کاپ هدست Cerberus Arctic نیز کل گوش را پوشش می دهد و ایسوس از چرم فراوری شده در ساخت آن استفاده کرده تا گردش هوا در هنگام استفاده طولانی مدت، به آسانی انجام گیرد و کاربر احساس راحتی کند.