تاپ خبر۲۴ : ایسوس برند نخست کارت گرافیک در جهان، نسخه بهبود یافته سری میانی GeForce GTX 1650 مجهز به ۴ گیگابایت حافظه پرسرعت GDDR6 طراحی و تولید نمود. این سری از کارت گرافیک ها به منظور تجربه ای کامل برای گیمینگ حرفه ای با تفکیک پذیری ۱۰۸۰p طراحی شده است تا قیمت تمام شده […]

تاپ خبر۲۴ : ایسوس برند نخست کارت گرافیک در جهان، نسخه بهبود یافته سری میانی GeForce GTX 1650 مجهز به ۴ گیگابایت حافظه پرسرعت GDDR6 طراحی و تولید نمود.

این سری از کارت گرافیک ها به منظور تجربه ای کامل برای گیمینگ حرفه ای با تفکیک پذیری ۱۰۸۰p طراحی شده است تا قیمت تمام شده سیستم های گیمینگ به طور چشمگیری کاهش یابد.

سری ROG STRIX- جاذبه گیمینگ

این سری با فرکانس بالاتر به صورت پیشفرض اورکلاک شده و در کنار آن کاربران می توانند با نرم افزار GPU Tweak میزان عملکرد را بیشتر در کنند! برای خنک سازی و دفع سریع حرارت تراشه گرافیکی، لوله های حرارتی DirectCU II در کنار چینش آرایه ای رادیاتور حجیم این کارت گرافیک و دو فن با فناوری Axial-tech، در کمترین زمان عملیات خنک سازی به بهترین شکل ممکن انجام می شود.

سری TUF Gaming- دوام طولانی

کارت گرافیک های TUF Gaming GeForce GTX 1650 GDDR6 ایسوس در کنار خنک کننده ویژه، برای دوام بیشتر تمام اجزا به صورت کامل مورد تست های پایداری قرار می گیرد تا بتواند نام خود را در محصولات سری TUF ایسوس ثبت کند. فن های این سری با استاندارد IP5X عرضه شده و در کنار آن نیز روان کننده های رده هوافضا به منظور روغن کاری هسته فن استفاده گردیده تا در مدت زمان طولانی دچار خشکی یا صدا نگردد. در پشت کارت گرافیک نیز یک بک پلیت فلزی وجود دارد تا علاوه بر حفظ ظاهر بهتر، از خم شدن PCB در زمان طولای مدت جلوگیری کند.همچنین این سری با استانداردهای سایر محصولات خانواده TUF Gaming سازگاراست. پس در فکر ارتقا سیستم برای مدت زمان طولانی هستید، سری TUF Gaming همه نیازهای شما را باهم برآورده می کند.

سری Phoenix ایسوس- قدرتمند کوچک

کارت گرافیک های سری ASUS Phoenix GeForce GTX 1650 GDDR6 با ابعاد کوچک خود در هر سیستم قابل نصب است. در کیس های کوچک که معمولاً با مشکل فضا و تهویه نامناسب روبرو هستند، سری Phoenix با داشتن یک فن Axial-Tech به سادگی عملکرد کامل این کارت گرافیک را در اختیار کاربر قرار می دهد.

Auto-Extreme- فناوری انقلابی کارت گرافیک های ایسوس

همان طور که می دانید تمامی کارت گرافیک های ایسوس در خط تولید تمام خودکار و یکپارچه ایسوس با نام Auto-Extreme طراحی و تولید می شوند. این خط تولید به صورت کاملاً ایزوله بوده و هیچ عامل انسانی در این خط تولید حضور فیزیکی ندارد. تمامی مراحل تولید نیز توسط ربات ها چک شده و به همین دلیل تمامی محصولات تمام شده این خط تولید از کیفیتی بالا و یکسان برخوردارند. به دلیل لحیم کاری یکپارچه تمامی قطعات، ایسوس از قطعات با استاندارد SUPER ALLOY POWER II در کارت گرافیک ها استفاده کرده که از ویژگی این قطعات تحمل حرارتی بسیار بالا در کنار خاصیت های ویژه الکترونیکی است و همین امر سبب شده تا علاوه بر مصرف بهینه کارت گرافیک های ایسوس، دوام بالاتری نسبت به سایرین داشته باشد. شایان ذکر است به دلیل ایزوله بودن محیط خط تولید، هیچ گونه آلودگی زیست محیطی از این بخش وارد محیط نمی گردد وخط تولید کارت گرافیک های ایسوس به عنوان یکی از سبزترین کارخانه ها در جهان شناخته می شود.