تاپ خبر۲۴: باجه شبانه روزی تمام الکترونیکی بانک سرمایه، با حضور مهندس توسلی، نایب رئیس هیات مدیره بانک سرمایه، مهندس بیرانوند، مدیرعامل بانک و جمعی از مدیران ارشد آن مجموعه در شعبه ظفر- نفت افتتاح شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، در این مراسم که چهارشنبه ۳۱ تیر ماه […]

تاپ خبر۲۴: باجه شبانه روزی تمام الکترونیکی بانک سرمایه، با حضور مهندس توسلی، نایب رئیس هیات مدیره بانک سرمایه، مهندس بیرانوند، مدیرعامل بانک و جمعی از مدیران ارشد آن مجموعه در شعبه ظفر- نفت افتتاح شد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، در این مراسم که چهارشنبه ۳۱ تیر ماه برگزار شد، مهندس بیرانوند با اشاره به تلاش بانک در ارائه خدمات مطلوب به مشتریان گفت: ما مصمم هستیم تا خدمات الکترونیکی نوین بانک را هرچه بیشتر گسترش داده و شعب خود را از حالت سنتی خارج کرده و به کیفیت خدمات نوین بانکی بیفزاییم و باجه ستاره سرمایه تنها گام نخست این حرکت محسوب می شود.
وی افزود: در راستای توسعه خدمات الکترونیک بانک سرمایه، اولین دستگاه خودکار صراف این بانک هم در فرودگاه کیش مورد بهره برداری قرار گرفت. این دستگاه به صورت خودکار ارز را دریافت کرده و توریست کار صادر می کند.
مهندس بیرانوند با اشاره به راه اندازی باشگاه مشتریان سرمایه ایرانیان، اظهار داشت: در این باشگاه شرایطی ایجاد شده تا با عضویت ۲۰ میلیونی مشتریان بانک و دارندگان تک کارت سرمایه بتوانند با عضویت در این باشگاه از تخفیف ده ها فروشگاه بزرگ و تولیدکنندگان محصولات با کیفیت و ارائه دهندگان خدمات بهره مند شوند.
مدیرعامل بانک سرمایه در پایان با تشکر از معاونین بانک به خصوص معاونت فناوری اطلاعات، که با تلاش شبانه روزی خود به روند بهره برداری از سامانه تمام وقت الکترونیکی بانک (ستاره سرمایه) سرعت بخشیدند، گفت: به مشتریان عزیز بانک وعده می دهم که منتظر محصولات جدید تمام الکترونیک بانک سرمایه باشند و ما همچنان مصمم هستیم تا با کمک همکاران خلاق و پر تلاش خود دانش روز را تبدیل به محصولات جدید کرده و در اختیار مشتریان وفادار خود قرار دهیم.
لازم به ذکر است سامانه تمام وقت الکترونیکی راه دور هوشمند بانک سرمایه (ستاره سرمایه) اولین باجه ۲۴*۷ بانک سرمایه است که در این مراسم معرفی شده و آغاز بکار کرد و در حضور نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک سرمایه به صورت مجازی افتتاح حساب صورت گرفت.
در باجه ۷*۲۴ ظفر- نفت، ۴ دستگاه خودپرداز، خوددریافت و وب کیوسک قرار دارد که به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته فعال است و به ارائه خدمات به مشتریان می پردازد. از جمله این خدمات می توان به ارائه مشاوره در امور بانکی و سرمایه گذاری از راه دور، انواع محصولات و خدمات کارت های الکترونیکی، چک و تسهیلات، اسکن مدارک، ضمانت نامه بانکی، تایید مدارک و اخذ استعلام اشاره نمود.
گفتنی است در بانکداری نوین، شعبه ۲۴ ساعته برای صرفه جویی در هزینه های ساخت شعب حضوری و در عین حال ارائه تمام خدمات شعب حضوری فعال بوده و به ارائه خدمات در دو سطح می پردازد. در سطح اول، خدماتی بدون نیاز به کارشناسان بانکی‏، ارائه می شود و در سطح دوم به وسیله دستگاه های برخط مشتری با کارشناسان بانکی مرتبط شده و بدین ترتیب انجام تمام امور بانکی به صورت ۲۴ ساعته میسر می شود.