تاپ خبر۲۴ : شرکت سامسونگ الکترونیکس از دو مدل جدید از ساندبارهای سری Q خود رونمایی کرد که مجهز به فناوری Acoustic Beam و Adaptive Sound این شرکت هستند. دو ساندبار HW-Q70R و HW-Q60R حاصل همکاری آزمایشگاه صدای شرکت سامسونگ و برند Harman Kardon هستند و با داشتن قابلیت‎های هوشمند می‎توانند تجربه صوتی بسیار فراگیری […]

تاپ خبر۲۴ : شرکت سامسونگ الکترونیکس از دو مدل جدید از ساندبارهای سری Q خود رونمایی کرد که مجهز به فناوری Acoustic Beam و Adaptive Sound این شرکت هستند.

دو ساندبار HW-Q70R و HW-Q60R حاصل همکاری آزمایشگاه صدای شرکت سامسونگ و برند Harman Kardon هستند و با داشتن قابلیت‎های هوشمند می‎توانند تجربه صوتی بسیار فراگیری را برای کاربر ایجاد کنند.
ساندبارهای جدید سامسونگ با استفاده از فناوری Adaptive Sound می‎توانند محتوای در حال پخش روی تلویزیون را تحلیل کرده و بصورت زنده تنظیمات صدا را متناسب با هر لحظه تغییر دهند. مدل‎های HW-Q70R و HW-Q60R در صورت اتصال به تلویزیون‎های QLED سری ۲۰۱۹ سامسونگ، بصورت خودکار به حالت Adaptive Sound رفته و قابلیت هوش مصنوعی آنها فعال می‎شود.
یانگ‎سوک چو، معاون مدیر بخش نمایشگرهای سامسونگ می‎گوید «با استفاده از فناوری Adaptive Sound که صدا را درک و آن را متناسب با صحنه بهینه سازی می‎کند، کاربر صدا را بر اساس صحنه در حال تماشا، بسیار واقعی می‎شنود. ساندبارهای جدید سری Q کیفیت صدایی فوق‌العاده را در کنار طراحی بسیار زیبای خود ایجاد می‎کنند تا در مجموع کاربر بتوانند تجربه‎ای بهتر از استفاده از سینمای خانگی داشته باشد».
این دو ساندبار جدید سامسونگ مجهز به فناوری اختصاصی Acoustic Beam هستند که با استفاده از مجموعه حفره‎های روی بدنه، صدایی دینامیکی و پانورامایی تولید می‎کند. این قابلیت باعث می‎شود صدا بصورت کامل به تمامی نقاط خانه منتقل شود.
ساندربارهای سری Q مجهز به امکان اتصال بلوتوثی هستند تا کاربر بتواند موسیقی روی گوشی هوشمند خودش را نیز با بهترین کیفیت صدا در خانه پخش کند.
مدل‎ HW-Q70R مجهز به فناوری Dolby Atmos و صدای ۳۶۰ درجه فراگیر DTS:X است که تا پیش از این تنها در مدل‎های بالارده سامسونگ مانند HW-N950 و HW-N850 استفاده می‎شد. به این ترتیب کاربران می‎توانند با استفاده از ساندبار HW-Q70R هم همان صدای کاملا فراگیر و قدرتمند را در همه نقاط خانه تجربه کنند.
از نظر طراحی نیز مدل HW-Q70R در عین قدرتمند بودن، بدنه‎ای بسیار باریک با ارتفاع تنها ۵۹ میلی‏متر دارد که آن را به گزینه‎ای بسیار مناسب برای استفاده در کنار تلویزیون‎های QLED سامسونگ تبدیل می‎کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ساندبارهای جدید سامسونگ می‏توانید به سایت این شرکت به نشانی www.samsung.com/iran/ مراجعه کنید.