تاپ خبر۲۴: شرکت سامسونگ الکترونیکس، یکی از حامیان رسمی مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ شد. این دوره از رقابت‌ها از روز ۱۹ دی‌ ماه در کشور استرالیا برگزار می‌شود. تیم ملی فوتبال ایران در این دوره از مسابقات نیز حضور دارد و در گروه C با تیم‌های امارات، قطر و بحرین هم‌گروه است. تیم ملی […]

تاپ خبر۲۴: شرکت سامسونگ الکترونیکس، یکی از حامیان رسمی مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ شد. این دوره از رقابت‌ها از روز ۱۹ دی‌ ماه در کشور استرالیا برگزار می‌شود. تیم ملی فوتبال ایران در این دوره از مسابقات نیز حضور دارد و در گروه C با تیم‌های امارات، قطر و بحرین هم‌گروه است. تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی سه مسابقه خواهد داشت و در روزهای ۲۱، ۲۵ و ۲۹ دی‌ماه به ترتیب به مصاف بحرین، قطر و امارات خواهد رفت.

شرکت سامسونگ الکترونیکس، به عنوان حامی رسمی مسابقات جام ملت‌های آسیا، به هواداران تیم ملی ایران جایزه می‌دهد. این شرکت برای تمام کسانی که در روزهای بازی ایران و روز قبل آن، اقدام به خرید یکی از گوشی‌های Galaxy Note4 وGalaxy S5 کنند، هدایایی در نظر گرفته است.

به این ترتیب، کسانی که در روزهای ۲۰،۲۱، ۲۴، ۲۵، ۲۸ و ۲۹ دی‌ماه یکی از این دو گوشی را با گارانتی معتبر خریداری کنند، می‌توانند هدیه سامسونگ را دریافت کنند. خریداران برای اطلاع از گارانتی‌های معتبر سامسونگ می‌توانند با شماره ۴۲۱۳۲ مرکز خدمات مشتریان سامسونگ تماس بگیرند. همچنین می‌بایست برای دریافت هدیه خود در روز خرید محصول، با همراه داشتن کارت شناسایی و فاکتور مهر شده فروشگاه، به یکی از غرفه‌های معتبر سامسونگ، که نشانی آنها در http://www.samsung.com/iran/afc/ آمده، مراجعه و گوشی خود را در آنجا فعال‌سازی کنند. لازم به ذکر است که این طرح تا هر مرحله‌ای که تیم ملی فوتبال ایران موفق به صعود شود، ادامه خواهد داشت.