تاپ خبر۳۶:۲۴ جایزه معتبر نمایشگاه بین‌المللی لوازم الکترونیکی مصرفی (CES) 2015، به سامسونگ الکترونیکس اهدا شد. CES، بزرگ‌ترین نمایشگاه تجاری تکنولوژی مصرفی در سراسر دنیاست که سالانه توسط انجمن لوازم الکترونیکی مصرفی برگزار می‌شود و امسال سامسونگ موفق شد ۱۲ جایزه بیشتر از سال گذشته دریافت کند. از میان ۳۶ جایزه اعطایی CES برای سال […]

تاپ خبر۳۶:۲۴ جایزه معتبر نمایشگاه بین‌المللی لوازم الکترونیکی مصرفی (CES) 2015، به سامسونگ الکترونیکس اهدا شد. CES، بزرگ‌ترین نمایشگاه تجاری تکنولوژی مصرفی در سراسر دنیاست که سالانه توسط انجمن لوازم الکترونیکی مصرفی برگزار می‌شود و امسال سامسونگ موفق شد ۱۲ جایزه بیشتر از سال گذشته دریافت کند.
از میان ۳۶ جایزه اعطایی CES برای سال ۲۰۱۵، سامسونگ دو جایزه برترین نوآوری و چهار جایزه طراحی زیست‌محیطی را از آن خود کرده است. در بخش نوآوری سی.ای.اس، محصولات توسط یک گروه از طراحان صنعتی مستقل، مهندسان و اعضای رسانه‌ها مورد قضاوت قرار می‌گیرند و لوازم مصرفی الکترونیکی متمایز که دارای طراحی و مهندسی فوق‌العاده و چشمگیر هستند، به عنوان برنده انتخاب می‌شوند.
«گرگوری لی» رئیس کل و مدیرعامل بخش آمریکای شمالی شرکت سامسونگ الکترونیکس درباره این جوایز گفت: «ما مفتخریم که CES و صنعت محصولات الکترونیکی مصرفی، تعهد مداوم سامسونگ را به نوآوری و برتری در تجارب مصرف‌کنندگان مورد تأیید قرار داده و منتظریم به زودی دستاوردهای نهایی خود را در نمایشگاه بین‌المللی لوازم الکترونیکی مصرفی در سال ۲۰۱۵ به نمایش بگذاریم.»
محصولات شرکت سامسونگ که برنده این جوایز شده‌اند شامل تلویزیون، مانیتور، تلفن همراه، تبلت، تصویرسازی دیجیتال(Digital Imaging )، پرینتر، لوازم‌خانگی و حافظه هستند. بسیاری از این محصولات منتخب در نمایشگاه سال ۲۰۱۵ که شش الی ۹ ژانویه در سالن مرکزی مرکز نمایشگاه‌های لاس‌وگاس برگزار می‌شود، به نمایش گذاشته خواهند شد. مجموعه سرآشپز سامسونگ سری القایی slide-in از جمله محصولات برتر این نمایشگاه است. این محصول با تکنولوژی شعله مجازی کار می‌کند و چراغ‌های ال.ای.دی که در زیر صفحه شیشه‌ای آن تعبیه شده، امکان کنترل دقیق حرارت را برای آشپزی بهینه فراهم می‌کند.
دوربین NX1از دیگر محصولات برگزیده سامسونگ است که می‌تواند تصاویر را با کیفیت UHD/4Kضبط کند. بدنه این دوربین از منیزیم ساخته شده و نسبت به گرد و خاک و آب مقاوم است. Galaxy Note edge نیز یکی دیگر از محصولات برگزیده است که به همراه Galaxy Note4، Galaxy S5، Gear Sو Galaxy Tab Sلایق دریافت جایزه شناخته شدند.
همچنین دو محصول Samsung Green Memory 64GB 3D TSV DDR4 RDIMM و پرینتر چند منظوره XPRESS M2070FW نیز به عنوان بخشی از برنامه PlanetFirts سامسونگ و تعهد این شرکت برای تبدیل شدن به یکی از شرکت‌های دوستدار محیط زیست دنیا، در این نمایشگاه مورد تشویق قرار گرفتند.