تاپ خبر۲۴: صبح روز دوشنبه ۲۲تیرماه، عملیات ارتقاء سامانه مدیریت مشترکین اعتباری همراه اول با موفقیت انجام شد. صبح روز دوشنبه ۲۲تیرماه، عملیات ارتقاء سامانه مدیریت مشترکین اعتباری همراه اول با موفقیت انجام شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در این عملیات گسترده که از ساعت […]

تاپ خبر۲۴: صبح روز دوشنبه ۲۲تیرماه، عملیات ارتقاء سامانه مدیریت مشترکین اعتباری همراه اول با موفقیت انجام شد.

صبح روز دوشنبه ۲۲تیرماه، عملیات ارتقاء سامانه مدیریت مشترکین اعتباری همراه اول با موفقیت انجام شد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در این عملیات گسترده که از ساعت ۱۷ روز یکشنبه ۲۱ تیرماه تا صبح روز دوشنبه ۲۲ تیرماه انجام شد، کارشناسان و متخصصان اپراتور اول تلفن همراه کشور موفق شدند فاز اول ارتقاء سامانه مدیریت مشترکین را که به مشترکین اعتباری اختصاص داشت، در کوتاهترین زمان انجام دهند.
بر اساس این گزارش، این عملیات فنی با کمترین مشکل صورت پذیرفت. همراه اول برای به حداقل رساندن تبعات این عملیات و جلب رضایت مشترکین اعتباری، در مدت زمان انجام این عملیات، تمهیداتی از جمله ارائه دیتای رایگان در نظر گرفته بود.
همراه اول قبل از انجام این عملیات، با صدور اطلاعیه ای اعلام کرده بود ممکن است با انجام این عملیات مشکلاتی در ارتباط و برخی سرویس ها نظیر رومینگ بین الملل و اینترنت همراه ایجاد شود.
با اجرای این پروژه عظیم فناوری اطلاعات، دسترسی مشترکین اعتباری به سرویس ها تسهیل شده و از این پس سرویس های جدیدتر و متنوع تری به مشترکین این اپراتور ارائه خواهد شد.