تاپ خبر۲۴: رئیس اداره کل خدمات فن آوری اطلاعات و توسعه بانکداری نوین از راه اندازی سامانه فروش غیرحضوری آرد برای نانوایان توسط بانک سپه خبرداد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از بانک سپه، حسین صلواتی گفت: بانک سپه پس از ورود موفق در عرصه ارائه خدمت خرید تضمینی گندم، این بار بنابردرخواست مجموعه […]

تاپ خبر۲۴: رئیس اداره کل خدمات فن آوری اطلاعات و توسعه بانکداری نوین از راه اندازی سامانه فروش غیرحضوری آرد برای نانوایان توسط بانک سپه خبرداد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از بانک سپه، حسین صلواتی گفت: بانک سپه پس از ورود موفق در عرصه ارائه خدمت خرید تضمینی گندم، این بار بنابردرخواست مجموعه شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی به تهیه ، طراحی و پیاده سازی سامانه ای برای مدیریت خرید آرد و توزیع آن اقدام کرده است.
وی افزود: سامانه مدیریت آرد (خرید تضمینی آرد) قادر به سهمیه بندی و توزیع آرد تولیدی از سوی کارخانجات آرد به نانوانایان در سراسر کشور است.
صلواتی گفت: به دلیل وجود محدودیتهایی از قبیل نبود شعبه در برخی شهرها و روستاها و نیز وجود تراکم بسیار نانوایان در برخی شعب، این سامانه مجهز به خرید غیرحضوری شد که با استفاده از این قابلیت، نانوایان بدون نیاز به مراجعه به شعب و یا مراکز خاص از طریق اینترنت و از هرمکان قادر به بهره گیری از آن هستند.
وی افزود: نانوایان با استفاده از نام کاربری و رمز عبور دریافتی از سوی بانک و بر روی یک بستر امن می توانند از سهمیه آرد تخصیص داده شده به آنها بهره برداری کرده و وجه سهمیه خریداری شده را در همان لحظه به صورت الکترونیک و در همان بستر پرداخت کنند.
رئیس اداره کل خدمات فن آوری اطلاعات و توسعه بانکداری نوین گفت: این امر حذف و صرفه جویی در هزینه ها و نیز افزایش سرعت در فرآیند خرید و ارائه خدمت به نانوایان در هر مکان را در پی خواهد داشت.
وی افزود: این سامانه از ۷ مرداد سالجاری آماده بهره برداری برای استفاده نانوایان عزیز در سراسر کشور شده است.
صلواتی گفت: دسترسی به این سامانه از طریق آدرس baker.ebnaksepah.ir امکان پذیر است.
وی افزود: برای ورود به سامانه باید نام کاربری و رمز عبور درج شود که به صورت پیش فرض به ترتیب کد نانوایی و کد ملی نانوا تعریف شده و بنابراین لازم است تا نانوا به منظور حفظ امنیت دسترسی در نخستین بار ورود خود به سامانه نسبت به تغییر رمز ورود خود اقدام کند.
صلواتی گفت: چنانچه نانوا رمز عبور خود را فراموش کند باید به سامان غله استان برای دریافت رمز جدید مراجعه کند.
وی افزود: سیستم یکپارچه مدیریت ارتباط بانک سپه از طریق شماره تماس ۱۵۵۷ آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی در خصوص سامانه مذکور است.