تاپ خبر۲۴: بانک پاسارگاد در خدمتی جدید، سامانه شعبه های بانک پاسارگاد را با قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل اندروید راه اندازی کرد. این نرم‌افزار که پیش از این برای نسخه IOS نیز راه‌اندازی شده‌ بود، خدمتی است که امکان دسترسی آسان و سریع به مکان یابی، نشانی و مشخصات کلیه شعبه های بانک‌ پاسارگاد […]

تاپ خبر۲۴: بانک پاسارگاد در خدمتی جدید، سامانه شعبه های بانک پاسارگاد را با قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل اندروید راه اندازی کرد.
این نرم‌افزار که پیش از این برای نسخه IOS نیز راه‌اندازی شده‌ بود، خدمتی است که امکان دسترسی آسان و سریع به مکان یابی، نشانی و مشخصات کلیه شعبه های بانک‌ پاسارگاد در سراسر کشور را فراهم می کند.
بر اساس این خبر، این سامانه در کلیه تلفن های همراه مجهز به سیستم‌های عامل IOS و اندروید قابل دسترس است و علاوه بر در اختیار گذاشتن نشانی نزدیکترین شعبه و خودپرداز، در خصوص مشخصات شعبه از قبیل نام رئیس شعبه، آدرس دقیق، شماره تلفن و نمابر شعبه نیز اطلاعات کامل را در اختیار کاربر قرار می دهد. این نرم افزار همچنین امکان جستجو بر اساس نام، کد و محدوده شعبه را فراهم کرده و مسیریابی مناسب را از طریق نقشه برای کاربران فراهم می‌کند.
گفتنی است مرکز مشاوره و اطلاع‌ رسانی بانک‌ پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۰ آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان گرامی است.