تاپ خبر۲۴:مشترکین تلفن‌های همراه ایرانسل، همراه اول و رایتل می‌توانند تنها با استفاده از یک کد، خدمات بانکی را دریافت کنند. خسرو رفیعی مشاور مدیر عامل و مدیر روابط‌عمومی بانک، در آیین افتتاح شعبه شوشتر ضمن اعلام این خبر گفت: سامانه آنی بانک‌پاسارگاد، تاکنون مورد استقبال کم‌نظیر هم‌میهنان گرامی قرار گرفته‌است. این سامانه، با بهره‌گیری […]

تاپ خبر۲۴:مشترکین تلفن‌های همراه ایرانسل، همراه اول و رایتل می‌توانند تنها با استفاده از یک کد، خدمات بانکی را دریافت کنند.
خسرو رفیعی مشاور مدیر عامل و مدیر روابط‌عمومی بانک، در آیین افتتاح شعبه شوشتر ضمن اعلام این خبر گفت: سامانه آنی بانک‌پاسارگاد، تاکنون مورد استقبال کم‌نظیر هم‌میهنان گرامی قرار گرفته‌است. این سامانه، با بهره‌گیری از تکنولوژی USSD، برای مشترکین شبکه تلفن‌همراه ایرانسل، همراه اول و رایتل قابل‌استفاده است.
وی ادامه داد: هم‌وطنان برای استفاده از این سامانه نیاز به نصب هیچ گونه نرم‌افزاری بر روی گوشی تلفن‌همراه خود نیستند و فقط با گرفتن شماره #۷۲۰* از روی تلفن‌همراه، بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای می‌توانند وارد منوی این برنامه شوند. خدمات این سامانه قابل استفاده برای همه کاربران دارای یکی از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب است. رفیعی در خصوص خدمات ارایه شده در این سامانه افزود: خدماتی همچون دریافت موجودی کارت‌های بانک‌پاسارگاد، خرید شارژ (شامل: ایرانسل، همراه اول و رایتل)، پرداخت قبض، انتقال‌وجه (ویژه مشتریان بانک‌پاسارگاد)، امپاد و خیریه (کمک به مراکز خیریه) از طریق این سامانه ارایه می‌شوند.
رفیعی خاطرنشان کرد: هم‌وطنان جهت بهره‌مندی از این خدمت باید عضو سامانه شوند که این مهم با داشتن رمز دوم (رمز اینترنتی) کارت بانکی امکان‌پذیر است. مرکز اطلاع‌رسانی بانک‌پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۸۲۸۹ آماده دریافت نظرات و ارایه اطلاعات بیشتر به مشتریان عزیز است. همچنین اطلاعات تکمیل‌تر بر روی سایت بانک‌پاسارگاد به آدرس www.bpi.ir قابل دسترس است. لازم به ذکر است همزمان با شعبه شوشتر، شعبه‌های میدان شهدا اراک، خیابان شیرازی مشهد و گلستان اهواز نیز به شعبه‌های بانک‌پاسارگاد افزوده‌شدند.