تاپ خبر۲۴: مشتریان بانک صادرات ایران در سال ٩۴ افزون بر ١۴۴ میلیون تراکنش موفق از طریق سامانه اینترنت بانک را انجام دادند. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک صادرات ایران این میزان تراکنش ثبت شده در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال پیش افزون بر ١۵ درصد رشد را نشان می […]

تاپ خبر۲۴: مشتریان بانک صادرات ایران در سال ٩۴ افزون بر ١۴۴ میلیون تراکنش موفق از طریق سامانه اینترنت بانک را انجام دادند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک صادرات ایران این میزان تراکنش ثبت شده در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال پیش افزون بر ١۵ درصد رشد را نشان می دهد که حاکی از استقبال مشتریان این با نک از این نوع خدمت ارائه شده به دلیل سهولت دسترسی و امنیت خاطر ناشی از کاربرد این سامانه است.
براساس آمارهای موجود هم اکنون بیش از ۴٧٠ هزار نفر از سامانه اینترنت با نک صادرات برای انجام فعا لیت های مختلف استفاده می کنند زیرا این سامانه طیف گسترده ای از خدمات بانکی در هر زمان و هر مکان را در اختیار مشتری قرار می دهد که با توجه به ارتقای ضریب امنیتی در استفاده از ا ین نوع سرویس مشتریان با نک صادرات با اعتماد و اطمینان خاطر مضاعفی از آن استقبال کرده اند.
انتقال وجه، رویت صورتحساب، تعیین مبلغ چک، پرداخت اقساط ، پرداخت قبوض و … در شمار قابلیت های این سامانه می باشد که با توجه به توسعه و ارتقای زیر ساخت های الکترونیکی بانک صادرات شرایط برای تعمیم و تسری خدمات این نوع بانکداری فراهم شده است.
بانک صادرات ایران در راستای آسودگی خاطر مشتریان و کاربران و صرفه جویی در وقت آنها با بهره گیری از دستگاه های رمز ساز لحظه ای ( او تی پی) در محیطی کاملا امن و بدون نیاز به حضور فیزیکی در شعب اقدام به ارائه خدمات متنوع اینترنتی کرده است که به صورت هوشمند و بر خط مبادلات انجام شده برای حصول اطمینان از سرعت عمل و تامین خواسته مشتریان رصد می شود.
شایان ذکر است استفاده از سیستم غیر حضوری بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران در حال حاضر امکان پرداخت اقساط، پرداخت قبوض، انتقال وجه بین حساب ها، تعیین مبلغ چک، رویت صورت حساب را امکان پذیر ساخت و توانسته است نقش بسزایی در کاهش هزینه ها و وقت مشتریان داشته باشد. متقاضیان می تواند جهت استفاده از خدمات این بانک به نشانی www.bsi.ir بانکداری اینترنتی به وب مراجعه نمایند.